banner851

banner955

BAŞKAN DEMİRCAN VATANDAŞLARLA HORON TEPTİ

Gölyaka Belediyesi tarafından geleneksel 24. Kültür ve Turizm Festivali, yoğun sağanak yağışa rağmen düzenlendi. Renkli görüntülere sahne olan festivalde Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, vatandaşlarla birlikte yağan yağmura aldırış etmeden horon tepti.

Gölyaka 27.06.2022, 16:30
1418
BAŞKAN DEMİRCAN VATANDAŞLARLA HORON TEPTİ
banner986

Gölyaka ilçesinde festival heyecanı yaşandı. Gölyaka Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel 24. Kültür ve Turizm Festivali, sağanak yağışa rağmen yoğun katılım ile gerçekleştirildi.

Festivale Gölyaka Kaymakamı Fahri Onay, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve vatandaşlar katıldı.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, renkli görüntülere sahne olan festivalde sağanak yağışa aldırış etmeden horon tepti.

Festival ile ilgili açıklamalarda bulunan Demircan, “Gölyaka bizim evimiz hemşerilerimiz ile Birlikte Horon halkalarında bu yıl yeniden buluştuk. Kardeşliğin birlikte olmanın gönül - gönüle, omuz omuza yaşamanın sevincini mutluluğunu yaşıyoruz Allah'a Hamd olsun. 24.Kültür ve Turizm festivalimizi gerçekleştirdik. Yağmur'a rağmen horon halkalarımızı kurduk. Başta İl başkanımız Mustafa Keskin olmak üzere tüm katılan misafirlerimize ve tüm hemşerilerimize teşekkür ederim” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
Halil 2 ay önce
Hem hizmet veriyorsun hem eğlendiriyorsun yakup abi
21
kapalı