banner851

banner614

BAŞKAN DEMİRCAN YERİNDE TAKİP ETTİ

banner619

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, belediyeye kazandırılan kombine kanal temizleme aracı ile ilçe genelinde yürütülen alt yapı temizleme çalışmalarını yerinde inceledi.

banner846
Gölyaka 18.12.2020, 09:39
996
BAŞKAN DEMİRCAN YERİNDE TAKİP ETTİ
banner844

Gölyaka Belediyesi, geçtiğimiz aylarda şehir merkezi alt yapısında temizlik çalışmalarının kesintisiz şekilde yapılması için araç filosuna kombine kanal temizleme aracı kazandırmıştı.

Söz konusu araç sayesinde yağmur suyu ve kanalizasyon hatlarını kış boyunca sürekli olarak temizlik çalışmaları ile tıkanma ve taşmalara karşı erken önlem alındı. Aynı zamanda alt yapı şebekesinin sorunsuz çalışması sağlandı.

Kış aylarının gelmesiyle Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin ilçe genelinde yürüttüğü çalışmalar da hızlandı. Belediye Başkanı Yakup Demircan da yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek personelden bilgi aldı.

Öte yandan herhangi bir olumsuzluğa mahal vermemek için çalışmaları alt yapı şebekesi üzerindeki çalışmaların yıl boyunca sürdürüleceği öğrenildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
DAHA SIK TEMİZLENMELİ 7 ay önce
VALLAHA ÇOK İYİ OLUR, HATTA AYDA BİR YAPSANIZ DAHA DA İYİ OLUR, ÇÜNKÜ IZGARALARIN İÇİNDEN FARELER ÇIKIYOR, BENİM EVİMİN ÖNÜNDEKİ IZGARADAN HERGÜN ÇIKIP GİRİYORLAR.
gölyakalı 7 ay önce
Gölyakalı biri olarak başkanımdan memnunum,Allah kendisinden razı olsun çok güzel çalışıyor.
17°
parçalı az bulutlu