banner851

banner614

BAŞKAN DEMİRCAN ZİYARETİ FIRSATA ÇEVİRDİ

banner619

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Ankara'da düzenlenen "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi"ne katılan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Gölyakalı Kum Mucit olarak tanınan Hasan Kum’un icatlarını bizzat tanıttı.

banner846
Gölyaka 16.01.2020, 12:22 17.01.2020, 11:41
1179
banner844
Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Türkiye Belediyeler Birliği'nce Ankara ATO Kongre Merkezi'nde düzenlenen Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi'ne katıldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılım sağladığı il ve ilçelere yönelik "Akıllı Sistemler ve Teknolojiler" konulu konferansta tüm yaşam alanlarına teknolojik anlamda katkı sağlayacak yenilikler tanıtıldı.


Etkinlikte, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Düzce eski Valisi ve şimdiki Ankara Valisi Vasip Şahin ile görüşmelerde bulunan Başkan Demircan, belediyeler eliyle Düzce'de yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.


Akıllı Şehirler Sergisi'nde stant açan firma yetkilileri temaslarda bulunan ve bunu değerlendirmeyi ihmal etmeyen Belediye Başkanı Yakup Demircan, Gölyakalı (Kum Mucit) Hasan Kum’un yaptığı icat ve projelerinde bizzat tanıtımını yaptı.


Türkiye Belediyeler Birliği'nin "Akıllı Şehirler ve Belediyeler Kongre ve Sergisi"nde Gölyaka için de uygun olabilecek ürünleri inceleyerek yetkililerle fikir alışverişinde bulundu.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (3)
tevfik 1 yıl önce
çok kalender bir insan.Her şey gönlünüzce olsun sayın sayın Yakup hocam
Can 1 yıl önce
Adamın dibi
BAŞKANDAN ALLAH RAZI OLSN 1 yıl önce
Birileri KUM MUCİT HASAN KUM,u tanıtmalıydı, Allah razı olsun başkandan, Kum Mucit neden resimlerde yok merak ettik, kendisi işin sahibi olarak oradakilere konuları daha iyi anlatırdı.
18°
hafif yağmur