banner851

banner614

BELEDİYE DETAYLARI PAYLAŞTI

banner619

Gölyaka Belediyesi imzaları atılan ve yer tahsisi yapılan gençlik merkezi projesinin görüntülerini ve detaylarını paylaştı.

banner846
Gölyaka 08.01.2021, 11:25 08.01.2021, 10:31
1993
BELEDİYE DETAYLARI PAYLAŞTI
banner844

Düzce Valisi Cevdet Atay, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ve İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit katılımıyla Gölyaka’ya gençlik merkezi inşa edilmesi için imzalar atıldı.

Bu imza ile İlçede bulunan ve Mili Eğitim Müdürlüğü’ne ait olan arazinin Gölyaka Belediye’sine tahsisi yapıldı. Projelendirme aşamasına tamamlanan gençlik merkezi için ihale işlemleri için çalışmalara başlandı.

Gölyaka’da bir anıt eser olacak olan merkezle ile ilgili proje görüntülerini ve detayları da Gölyaka Belediyesi paylaştı.

Modern mimarisiyle dikkat çeken merkezde 400 kişilik toplantı salonu, 80 kişilik tiyatro nikah salonu, kütüphane, has oda, derslikler, kafeterya, spor odaları, plates salonu ve müzik odası yer alacak.

Gölyakalıları heyecanlandıran projeyle ilgili belediyeden yapılan açıklamada, “İlçemize Gençlik Merkezi hayırlı uğurlu olsun. Gölyaka’yı geleceğe taşıyoruz. Söz verdik yapıyoruz. Projeler çizildi. İhale çalışmaları başladı. Gölyaka’nın geleceğinde gençler ön planda olacak İlçemizi gençler ile geleceğe taşıyacağız” ifadelerine yer verildi.

Gölyakalı gençlerin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan proje ihalesinin tamamlanmasının ardından inşaat aşamasına geçilecek.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (7)
Şahin 7 ay önce
Yer neresi? Ayrıca bu projeyi kim yapıyor? Belediye ne tür katkı sağlıyor,yönetim hakkı kimin yani kimin sorumluluğunda ilçe spor müdürlüğümü,belediyemi ...
bizonb 7 ay önce
başkan icraatlerine devam ediyor. helal olsun başka ne diyelim.
Seçil 7 ay önce
İlçrmiz her geçen gün dahada güzelleşiyor Allah razı olsun başkanım
selim 7 ay önce
Gölyakaya yakışan projelerin temelini atan Yakup Bey'e teşekkür ediyorum. ufku açık bir başkan
sedat 7 ay önce
güzelmiş.düzce de bile yok böyle proje inşAllah yapabilirler
pazaryeri oldu 7 ay önce
çok güzel Allah razı olsun, gölyakanın birçok eksiği sadece bu projeyle halledilmiş olacak, ancak sayın başkana soruyorum pazaryeri ne oldu, hani 2020 ramazan ayında başlayacaktı
Gölyaka 7 ay önce
yaparsa başarılı bir başkan yakıp demircsn bekle gör selfu çekersin önünde