banner614

BU KEZ VALİ VE KOMUTANI AĞIRLADI

banner619

Düzce’nin maske ihtiyacının büyük bölümünü karşılayan Gölyaka Belediyesi’ne teşekkür ziyaretleri hız kesmiyor. Günlük ortalama 40 bin üretim yaparak Türk Kızılay, kamu kuruluşları, belediyeler ve kaymakamlıklara ulaştıran örnek atölyeyi kurarak, Düzce’ye virüsle mücadelede büyük katkı sağlayan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, bu kez Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya’yı ağırladı.

banner846
Gölyaka 05.05.2020, 14:40 05.05.2020, 18:55
2129
BU KEZ VALİ VE KOMUTANI AĞIRLADI
banner844

Düzce'nin 20 bin nüfuslu Gölyaka ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında belediye tarafından kurulan atölyede günde ortalama 40 bin maske üretiliyor. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın talimatıyla  kurulan atölyede Düzce ilinde en çok üretimi yapan belediye olarak üretilen maskeler,  Düzce ilindeki tüm belediyelere  ve kamu kurumlarına   ulaştırılarak halkın ücretsiz maske kullanması sağlanıyor.

Başkan Demircan çalışmalarıyla takdir topluyor

Salgının Türkiye’de görüldüğü ilk günden bu yana Gölyaka’da hem yürüttüğü mücadele çalışmaları hem de sosyal faaliyetleri ile takdir toplayan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve kurduğu atölyeye ziyaretler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in ziyaret ettiği maske üretim atölyesinde bu kez ilin idarecileri incelemelerde bulundu.

Vali ve Komutan ziyaret etti

Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, Düzce Alay Komutanı Mustafa Çetinkaya ve Gölyaka Kaymakam Vekili Abdullah Kurt, belediye bünyesinde kurulan maske üretim atölyesini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Belediye Başkanı Yakup Demircan üretim atölyesi hakkında bilgiler verdi.

Nüfusun iki katı maske üretiliyor

Koronavirüsün ülkeye sıçramasının ardından kısa sürede ilçede cerrahi maske atölyesi kurulduğunu ve gönüllülerin maske üretimine başladığını belirten Demircan, ilçede her vatandaşa maske dağıttıklarını aktardı.

Atölyede günlük ortalama 40 bin maske üretimi gerçekleştirdiklerini vurgulayan Başkan Demircan, ilçeden ve resmi kurumlardan gelen taleplere göre üretimlerini arttırdıklarını kaydetti.

Yorumlar (7)
Onur 1 yıl önce
Tebrik ederim
Güzel. 1 yıl önce
Düzce'de başkan olursunuz İnşAllah,Tebrikler.....
gölyakalı 1 yıl önce
tebrik ediyorum başkanım büyükşehir belediyelerinin yapmadıgını sen yaptın düzce milletvekili olursun insAllah tebrikler
alı kemal 1 yıl önce
ne abarttınız kardesım yaa sankı uzay mekıgı yaptılar alt tarafı maske ya
Gölyakalı 1 yıl önce
Avrupa maske bulamıyor uçakları havada satın alıp rota değiştiriyorlar Büyükşehir belediyelerinin yapamadığını yapmış Başkan hakkını verin devletler yapamadı bence
Hasan yazıcı 1 yıl önce
İyi çok güzel belediyeler maske dağıtıyor maske ihtiyacını karşılıyorda biz görmüyoruz bir defa eczaneden aldım bu gün sordum sorguladılar çıkmadı dedi
Gölyakalı 1 yıl önce
Brova başkanım tebrik ederim gölyakanın ihtiyacı ve düzceye destek için teşekkür ederiz Allah razı olsun bu hizmetlerden dolayı gerçekten ne gerekirse ilçesi için çalışan başkansın tebrikler
14°
kapalı