banner851

banner614

ÇALMADIK KAPI BIRAKMADI

banner619

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, ilçede devam eden ve hayata geçirilmesi planlanan yatırımlar için Ankara'ya giderek ilgili bakanlıkların kapısını çaldı.

banner846
Gölyaka 24.10.2019, 12:31 24.10.2019, 16:16
1269
banner844
Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan'ın ilçesinin geleceğine yönelik yaptığı üç günlük Ankara ziyaretleri sona erdi.

Gölyaka'nın önemli sorunlarının görüşüldüğü ziyaretlerde Başkan Demircan, ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürü Turan Konak'ı makamında ziyaret etti. Başkan Demircan, Konak'tan ilçedeki projelerle ilgili sorunlarının çözümü konusunda destek istedi.

Gölyaka'da spor alanında önemli projelerin hayata geçmesi adına Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürü Ahmet Dilsiz'i makamında ziyaret ederek Ankara temaslarına devam eden Demircan, ilçenin tarihi ve kültürel yapısı, spor alanındaki projeleri hakkında Dilsiz'e bilgiler verip, ilçedeki projelerle ilgili destek istedi.


Başkan Demircan, Ankara'da yaptığı birebir görüşmelerde Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan'ı da makamında ziyaret ederek Kardüz Yaylası için kaynak aktarma ve yer tahsisi konusunda çalışmaları başlattığı için teşekkür etti.

İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük ile yaptığı görüşmeler olumlu geçen Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Karayolları 4. Bölge Müdürü İlhan Aytekin ile de ilçe bağlantı yollarındaki sorunların çözüme kavuşturulması konularını görüşüp destek sözü aldı. 


Son olarak TBMM Milletvekili Hizmetleri Başkanı Ahmet Yurtman'ı da makamında ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulunan Başkan Demircan, Ankara temaslarına ilişkin yaptığı değerlendirmede, "İlçem için hangi kapı çalınması gerekiyorsa hiç üşenmeden ziyaretlerimizi sürdürerek Gölyaka'mıza hizmetlerin gelmesi için gerekli
çalışmaları sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

Yorumlar (4)
Reis 81 2 yıl önce
Sayın Başkan başarılar.Erkan Seçkinin emeklerini mücadelesini ve yardımlarını unutmamak lazım Teşekkürler Erkan Seçkin Baskanımızada bu işte oda takipte işin takibinde Yakup başkanda oda muhteşemler
gölyakalı 2 yıl önce
bravo sayın başkan
GÖNÜLDEN DESTEKLEYEN 2 yıl önce
Hizmet etmek için gecesini gündüzüne katan başkanımıza helal olsun.Gönül belediyeciliği yapacağını söylemişti. bu yolda hızla ilerliyor.başarılar diliyorum.
siz iyi çalışıyorsunuz da 2 yıl önce
başkanım iyi çalışıyorsun ancak, ilçede yapılan kaldırım çalışmalarında önemi dikkate alan yok, bizim binanın önünde yapılanlar sökülmeye başladı bile. yapan iyi yapmıyor, kontrol eden de yok