banner851

banner955

DEMİRCAN: “ASFALTSIZ VE PARKESİZ MAHALLE BIRAKMAYACAĞIZ”

Gölyaka Belediyesi, ilçe merkezinde asfalt ve kilit parke çalışmalarına devam ediyor. Belediye Başkanı Yakup Demircan, ‘İlçemizde asfaltsız ve kilit parke taşsız mahalle bırakmayacağız’ dedi.

Gölyaka 23.07.2022, 11:02 23.07.2022, 12:18
913
banner1032

Gölyaka Belediyesi, yaz döneminde asfaltlama ve kilit parke taşı çalışmalarına ağırlık verdi. İlçe merkezinde yürütülen çalışmalarda, İmamlar Mahallesi ve pazaryerinin çevresinde asfalt serimi gerçekleştirildi.

Asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, içinde bulunduğumuz yaz ayını hizmet bakımından verimli geçirdiklerini ifade ederek, asfalt ve kilit parke taşı çalışmalarının devam edeceğini açıkladı.

Demircan, “Devletimizin, hükümetimizin ve en önemlisi Sayın Cumhurbaşkanımızın da destekleri ile Gölyaka ilçesinde vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu yaz döneminde başlattığımız asfalt ve kilit parke çalışmaları devam ediyor. Belediye ekiplerimiz gece – gündüz çalışarak dün akşam saatleri itibari ile İmamlar Mahallesi ve Pazaryerinin çevresinde asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Diğer mahallelerimizde ise kilit parke çalışmalarına ağırlık verdi. Bu yaz dönemini en iyi şekilde değerlendirerek, Gölyaka İlçemizde asfaltsız ve kilit parke taşsız mahalle bırakmayacağız” dedi.

banner844
Yorumlar (1)
yapılan asfalt gerekenin 3 ay önce
Asfalt çalışmaları belli bazı yerlere yapılıyor, onlar iyi biliyorlar, nereye kimler için yapıldığı.Kaldırımlar parke taşıyla yapılır ancak sayın Demircan kaldırımları işin kolayına kaçarak beton dökmekte buluyor. Yağmurlama ızgaraları yağışlarda bir işe yaramıyor, yollarımız evlerimizin önü bahçesi göl içinde, Hakk la hizmet edilmedikçe haktan konuşmak yaptık demek hiç hakkaniyetli değil, sayın başkan, illaki karşınıza çıkıp hatalarınızı yüzünüze mi vuralım, kim akıl veriyorsa size iyilik yapmıyor bunu bilmenizi isterim yapılan asfalt gerekenin onda biri kadar sadece.
16
parçalı bulutlu