banner851

banner614

DEMİRCAN'DAN PROFESYONEL TANITIM

banner619

Yerel yönetimde ilk tecrübesi olmasına karşılık Gölyaka'nın her alanda en iyi noktalara gelmesi için gösterdiği çalışma azmiyle takdir toplayan Belediye Başkanı Yakup Demircan, ilçesinin turizmde de parlaması için soluğu İzmir'de aldı. Travel Turkey Fuarı'na katılan Demircan, Düzce stantlarını gezen her konukla birebir ilgilenerek, memleketinin güzelliklerini profesyonel bir şekilde anlattı.

banner846
Gölyaka 06.12.2019, 11:38 10.12.2019, 02:13
1302
DEMİRCAN'DAN PROFESYONEL TANITIM
banner844
Şelale ve yaylaları ile Düzce'nin parmakla gösterilen doğal güzelliklerini içerisinde barındıran Gölyaka'nın daha geniş kitlelere tanıtılması için kolları sıvayan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, birilerini göndermek yerinde her etkinliğe bizzat kendisi katılıyor. Bu kapsamda 13. kez kapılarını ziyaretçilerine açan ve uluslararası organizasyonlardan olan Travel Turkey İzmir'de Gölyaka ve Düzce'nin tanıtılması için yoğun temaslarda bulundu.Yerli ve yabancı ziyaretçilerin yanı sıra seyahat acentelerinin yetkilileri ile de görüşmelerde bulunan Başkan Demircan, tanıtım kitapçıkları ve hazırlanan görseller üzerinden Gölyaka'nın turizm potansiyelini detaylı şekilde anlattı.
Kış turizmi için biçilmiş kaftan olan Kardüz Yaylası ve golf sahası için ideal bir alan olarak görülen Gölyaka Kültür Park gibi alanların değerlendirilmesi için ikili temaslarda bulunan ve hazırlanan taslak projeler hakkında bilgiler veren Başkan Yakup Demircan, hem turist hem de yatırımcı çekmek için uğraş verdi.
Gölyaka'yı turizmde uçurmakta kararlı olan Başkan Demircan, ilçenin ziyaretçi hareketliliğine ivme kazandırmak ve yeni turizm tesisleri kurulması için her fırsatı değerlendirmeye devam edeceklerini vurguladı.
Yorumlar (12)
Yeliz Oner Tok 2 yıl önce
Tebrik ederim. Allah basarilar nasib etsin herzaman
Ramazan oksit 2 yıl önce
En mantıklı ve iyi yatırım turizim ilçemizde fabrika izni olmadığı için biraz zaman alacak ama başkanımız turizimde daha iyi yol kat edeceğimize inanıyoruz tebrik ederim..
A. S. K 2 yıl önce
Helal başkan halk insanı olmak budur işte
Mahmut bulut 2 yıl önce
Başkanım size helal olsun.turizm konusunda hem.duzceyi hemde.golyakayi şaha kaldiracak tek isimsin. InsAllah efteni kaplicasinida termal.otel yada fizik tedavi hastane olarak faaliyete gecmsini saglarsin
Yomun açık olsun başkanım
Can 2 yıl önce
Başkanım sizi tebrik ediyorum.halkın içinde olmanız diğer Başkanlara örnek olsun
Antrenör 2 yıl önce
Kayak ve golf .yıllardır aynı terane.bıkmadılar da.düzce bu zihniyetten kökten kurtulmadan bir arpa boyu ilerlemez.
Citizen 2 yıl önce
Düzce deki en sağlam belediyecilik Beyköy de. Koskoca il merkezinden daha iyi bir belediye var. Gidin bir gezin Beyköy ün yollarını, kaldırımlarını, bisiklet yollarını, ulaşımını, pazaryerini, çocuk parklarını...
Arif gümüş 2 yıl önce
Yemin ederim düzce merkez belediye başkanın dan daha iyi bir belediyecilik yapıyor bu adam ve halkın adamı resmen Faruk özlü örnek al bunu Örnek
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
açık