banner851

banner955

DEMİRCAN'DAN YERİNDE İNCELEME

Gölyaka'nın ekonomisine ve geleceğine katkı sağlayacak termal sondaj çalışmaları başladı. Başkan Yakup Demircan başlayan çalışmaları yerinde inceledi.

Gölyaka 11.06.2020, 09:00 10.06.2020, 17:36
2020
DEMİRCAN'DAN YERİNDE İNCELEME
banner1032

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın talimatı ile ilçede jeotermal sondaj su çıkarılması çalışmaları yer teslimi yapılarak başladı.

İlçe merkezinde biri Kültür Park diğeri Efteni Termal'in yanında çıkarılacak sıcak su için ilk kazma vurulurken, Başkan Demircan başlayan jeotermal enerji sondaj çalışmalarını yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı.

Demircan, yaptığı açıklamada, tespiti yapılan toplam 8 noktanın 2’sinde 700 metre ve 800 metre olmak üzere 2 noktada sondaj çalışmaları yapılacağını belirterek, "Turizm ve tarım OSB gibi birçok alanda ilçe ekonomisine ve geleceğine katkı sağlayacak, proje kapsamda termal suyun, turizmin yanı sıra jeotermal seracılık ve meyve kurutmacılığı alanlarında kullanılmasıyla ilçemize birçok farklı iş sektörü kazandırılacaktır.

İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun." dedi.

Yorumlar (9)
Mustafa KETREZ 2 yıl önce
Tebrik ederim Başkanım
Çalışmalarınızı takdir ediyorum.
Düzce halkı 2 yıl önce
Yakup Başkan ve ekibi bu zor süreçte dahi Düzce için verimli olacak çalışmaları dur durak bilmeden devam ettiriyor. Düzceye böyle hizmet verecek insanlar lazım.
Barbaros koçak 2 yıl önce
Yakup Başkan ve ekininden çok memnunuz
Bizon Serdar 2 yıl önce
Başkanımız yine sahalarda, yine çalışıyor. Allah başımızdan eksik etmesin... Zorlu süreçte pandemi vs korkusundan hapis kalanlara, kelle koltukta hizmet için uğraşan örnek başkan.
Yunus 2 yıl önce
Hayırlısı olur inş
Tebrikler Başkan 2 yıl önce
Yakup başkan genel olarak ve korona sürecinde hiç durmuyor. Ekibiyle beraber sürekli sahada MaşAllah
Cabir baş 2 yıl önce
Eski tüccar yenì başkan Lokman Demircan. ! Kutsal TC Devleti zatı alinize BElediye başkanlığı yapsın diye görev vermiştir ve bunun içinde maaş vermektedir Daha önce yüzlerce traktör çimen çalmış olan belediye personelinden bir aç kurta meralardan çimen çaldırsın diye değil 2005 yılında Bakanlar kurulu kararı ile ve resmi gazete onayı ile ilan edilmiş olan yaban hayatı koruma alanlarından 230 dönüm yaban hayatı koruma alanı ve yaban hayatının yaşama alanını endemik doğal bitkili fundalığı traş Edip yerine Mısır eksin diye değil iki numaralı yöneticisi olduğun onbin nüfuslu GÖLYAKA nın boku sidiği ve ilçenin tüm pisliği gürül gürül büyuk melene boşalmakta ve İstanbul halkının sofrasına çayına çorbasına bebeğinin manasına karışmaktadır boş işlerle uğraşıp sondaj mühendisliği yapacağına makamına oturup
günümüzün hazinesi olan interneten bilgi tasını doldurup daha yarayışlı işlerle meşgul olmanı öneririm.
BERK ASLANSOY 2 yıl önce
tebrikler başkanım yaparsan sen yaparsın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13
kapalı