banner851

banner955

DEMİRCAN: “TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK”

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın en büyük projeleri arasında yer alan, 4 bin 500 metre karelik alana inşa edilecek ve 2 bin 100 metre karesi kapalı alana sahip olacak olan pazaryeri inşaatında ilk kazma bugün vuruldu. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, güneş panelleri ile kendi elektriğini kendisi üretecek olan pazaryeri inşaatının tamamlandığında, pazaryerinin Türkiye’ye örnek olacağını söyledi.

Gölyaka 09.08.2021, 18:01 10.08.2021, 11:41
2354
banner986

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın seçim döneminde Gölyaka halkına söz verdiği modern pazaryeri projesinde ilk kazma bugün vuruldu. Çalışmalarına bugün başlanan pazaryeri inşaatı alanında düzenlenen törene AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, İl Genel Meclis Üyeleri, AK Parti Gölyaka Teşkilatları ve vatandaşlar katıldı.

Törende pazaryeri projesi ile ilgili AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’e bilgi veren Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, “4 bin 500 metre kare alana inşa edilecek kapalı pazaryerinin 2 bin 100 metre karesi kapalı alandan oluşurken, projede 2 basketbol sahası ve kafeteryalar gibi sosyal alanlara da yer verdik.  Kapalı pazaryerinin çatısına yerleştirilecek olan güneş panelleri ile de, pazaryerinin elektrik üretimini sağlayacağız. İnşaat çalışmaları tamamlandığında, Türkiye’de örnek gösterilen bir pazaryerine sahip olacağız” diye konuştu.

Gölyaka halkına hizmet verecek olan kapalı pazaryerinin inşaat çalışmalarına, kurban kesilmesi ve dualar edilmesinin ardından başlandı. İnşaat çalışmalarının önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanacağı öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (10)
Yener yeter 1 yıl önce
İktidar partisi il başkanı ve tören... Giysisi T-shirt!
pazaryeri daha geniş olur 1 yıl önce
pazar yerinden çok orada olacak olan basket sahalarını merak ediyorum, pazar yerinde basket sahası, çok hoş ya, basket sahasından bol bir şey yok gölyakada, basket sahalarını yerine pazaryeri daha geniş olabilirdi.
bu vebali ödeyemezsiniz 1 yıl önce
vatandaşın arsalarına el koydunuz imar gereği diyerek, yol varken yol açmaya kalkıyorsunuz, yolu olmayan yerlere yol açın, kime kıyak için yolun yanına yol açıyorsunuz.
o kesilen et ne oldu 1 yıl önce
hepsi güzel de, geçen yıl ramazan ayında başlayacaktı bir yıl gecikmeyle de olsa iyi sayılır. kestiğinizkurban etini kim yedi orada vatandaş da yok.
Gölyaka'lı 1 yıl önce
Reklamdan başka Ne var orda
birol 1 yıl önce
ne pazaryeri be millet bıktı muhabbetinden.....
taha 1 yıl önce
başkanım güzel çalışıyor,tebik ederim Yakup hocam
Abdullah Şahin 1 yıl önce
Sonunda başlıyor. Gölyakanın kronikleşmiş sorunlarını çözmeyi kendine görev edinmiş bir başkan. Teşekkür ederiz yakup başkan, desteğimiz seninle.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23
açık