banner851

banner955

“DEVLETİMİZ TÜM İMKANLARI İLE YANINIZDA”

Yoğun yağış sonrası Gölyaka’da meydana gelen su baskını sonrası ilçeye giden AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve İGM Başkanı Çiğdem Günal, bölgede incelemeler yaptı. Yaşanan sel afeti sonrası mağdur olan vatandaşlara yardım edileceğini belirten Çakır, devletin her zaman vatandaşının yanında olduğu vurgusunu yaptı.

Gölyaka 19.06.2020, 15:57 20.06.2020, 00:03
2240
banner1032

Gölyaka’da dün meydana gelen sel afeti sonrası Düzceli yetkililer bölgedeki incelemelerini sürdürüyor.  AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İGM Başkanı Çiğdem Günal ve diğer yetkililer de bölgeye giderek vatandaşların mağduriyetinin giderileceği mesajını verdi.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Düzce AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, İGM Başkanı Çiğdem Günal ve beraberindekiler, Gölyaka Kaymakamı Abdullah Kurt’u makamında ziyaret ederek bölgedeki son durum hakkında bilgi aldı.

Yaşanan afet sonrası mağdur olan vatandaşlara her türlü yardımın yapılacağını belirten AK Parti Düzce Milletvekili Fahir Çakır, devletin tüm imkanları ile vatandaşının yanında olduğunu ifade etti.

Gölyaka’da dere ıslah çalışmalarının hızlanacağını belirten Çakır, bölgede bir daha böyle bir afetin yaşanmaması için gerekli tüm çalışmaları yapacaklarını aktardı.

banner844
Yorumlar (7)
düzceli 2 yıl önce
güneş açtımı verilen sözler unutulur esmanımı unuttukları gibi
Ahmet 2 yıl önce
Her zaman aynı terane ayağına çizmeyi giyip iki fotoğraf çek iş tamam Allahdan gelene bir şey diyemeyiz tabi ama basit önlemler bile alınmıyor bazen Yakup başkanın özverili çalışması var ona bir şey diyemem ama diğerleri hep reklam kokan işler peşinde...
Enes Şahin 2 yıl önce
saygıdeğer yetkililer..muhtardan bakana vekile başkana gören duyan kim varsa ona bu sözlerim. 2. kez oluyor bu afet.. kesin çözüm bulunması için can kaybı mı olması gerekiyor. lütfen bakın lütfen geçici çözümler ne devletin imkanlarını ne de bizleri boşa harcamayın.
DÜZCE ESNAFI 2 yıl önce
DEVLET HERZAMAN ZATEN YANIMIZDA BU BAŞIMIZA GELENLER DOĞANIN DÜZENİ VE AKIŞINI BOZMAKTAN KAYNAKLANAN VE DEVLET KAYNAKLARIYLA HESAPSIZCA YAPILAN ÇALIŞMALARIN SONU. SONUÇTA YİNE DOĞA KAZANIYOR. EKONOMİMİZ VE HALK MAĞDUR OLUYOR. BUNUN ÇÖZMÜNÜ BULMAK ZORUNDAYIZ.
S. GÖKÇE 2 yıl önce
HEP REKLAM
sçavuş 2 yıl önce
Kara Murat filmlerinde kılıçlara sürülen kırmızı boya gibi çizmelerini çamurlamışlar
Selzede 2 yıl önce
Teneke muhabbet tapmaya gerek yön
13
kapalı