banner851

banner614

DOĞAL GÜZELLİKLERE HAYRAN KALDI

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, Gölyaka’da bulunan Kültür Park, Efteni Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahası ve Toptepe Mesire alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

banner846
Gölyaka 22.08.2020, 19:21 23.08.2020, 16:29
2186
DOĞAL GÜZELLİKLERE HAYRAN KALDI
banner844

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’nin turizm değerlerinde incelemelerde bulunmaya devam ediyor. Gölyaka Kaymakamı Abdullah Kurt ve Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ile bir araya gelen Vali Atay, daha sonra Toptepe seyir kulesine çıkarak bölgede incelemelerde bulundu.

Seyir terasında ki incelemelerini sürdüren Vali Atay, buradan Efteni Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’na kuş bakışı baktı.

Atay daha sonra Gölyaka Kültür Parkı’nda incelemelerde bulundu ve Düzce’nin turizm değerleri arasında yer alan 3 nokta hakkında yetkililerden bilgi aldı.

(İHA)

Yorumlar (6)
MUHİTTİN 12 ay önce
Vali bey halkın içinde bir insan, şehri tanımaya çalışıyor, gezmeden, halkın içine girmeden, şehri tanımadan şehri yönetmek mümkün değildir. Vali beyi tebrik ediyorum.
Sahalarımız 12 ay önce
Efteni, Güzeldere, Aydınpınar Şelalesi, Samandere Şelalesi gibi gezilen sahaların çoğu milli parklar müdürlüğünün yaptığı yatırım ve projelerle Düzceye kazandırıldı. Onun Milli Parklar Müdürlüğünün hakkını yememek lazım
HERHANGİ DÜZCELİ 12 ay önce
BUNLAR BELEDİYENİN GÖREVİ DEĞİL HERKES TEMİZ VE TİTİZ OLURSA İHTİYAC KALMAZ. BEKÇİ DİYEN ARKADAŞA SESLENİYORUM ORADA RAHAT OTUR DİYE VAR BEKÇİ BELEDİYENİN GÖREVİ ONARMAK OLUR İNSAN İNSAN OLURSA BELEDİYEDE YAPAR.
Bekir SÖNMEZ. 12 ay önce
Valiye söylermisiniz benim köyümdeki bozuk yolların güzelliğini de yaşasa.
vatandaş 12 ay önce
gezin yiyin için daha yaylalar var bitmedi şelaleler var. Nerede ekonomi, çalışan, işsizlik, sanayi, üretim sakın onları dert etmeyin. efteni ve kültür parkın neyini inceliyorsunuz ne projesi yapacaksınız
Gölyakalı 12 ay önce
Belediyemiz çalışkan vizyon sahibi bir başkana emanet inanıyoruz Yakup Demircan ile tüm sorumlar çözülecek