banner851

banner614

DOĞAYA SÜLÜN SALINDI

banner619

Düzce Valisi Cevdet Atay, incelemelerde bulunduğu Efteni Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’nda doğaya sülün salımı gerçekleştirdi.

banner846
Gölyaka 01.09.2020, 10:30
1614
DOĞAYA SÜLÜN SALINDI
banner844

Düzce'de saha ziyaretleri devam eden Düzce Valisi Cevdet Atay, bu kapsamda Gölyaka'nın doğal güzelliklerinden olan Efteni Gölü Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’nda incelemelerde bulundu.

Vali Atay'a incelemeleri sırasında Gölyaka, Cumayeri, Gümüşova, Çilimli kaymakamları, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ve ilgili kurum amirleri de eşlik etti.

Göçmen kuşların konakladığı sahalardan biri olması ve yaklaşık 150 türde kuşa ev sahipliği yapması nedeniyle 'Kuş Cenneti' olarak anılan Efteni Gölü'nü gezen ve hayata geçirilmesi hedeflenen ıslah projesi hakkında idari amirlerden bilgiler alan Vali Atay, ziyaret sonunda doğaya sülün salımı gerçekleştirdi.

Vali Atay ayrıca Yaban Hayatı Geliştirme Sahası’nda tedavi altında olan yavru ayıları elleriyle besledi.

Yorumlar (7)
Hasan Kudal 12 ay önce
Ara verilen çalışmalar yeniden hız kazandı. Bölgemiz doğal güzelliklere sahip kolay ulaşılabilir turizm potansiyeline sahiptir. Emeği geçenlere teşekkür ederim.
BEN MERADA GÖRDÜM KAÇMADI 12 ay önce
ÇOK GÜZEL BİR DURUM ANCAK, DAHA ÖNCELERİDE BÖYLE SALIMLAR OLDU VE TİLKİLERLE AVCILAR YOK ETTİ, SEBEBİNE GELİNCE BU KUŞLAR YABANİ ORTAMDA YETİŞTİRİLMEDİĞİ İÇİN KAÇMIYORLAR.
Velı 12 ay önce
Böyle bır yer baska bir yerde olsa ucardı yazık degerrını bılmıyoruz
Köylü 12 ay önce
Sayın valımden umutluyum düzceye kazandıracak ve turizimde düzce ataga kakacak teşekürler şimdiden
Aa 12 ay önce
Kaprisli diyorlar
Vatandas 12 ay önce
Sayın valım eftenı yasam alanı ile ilgilendıgın için teşekürler
Düzceli 12 ay önce
Burası abantta 100 ceker düzcenın gelecegı burada yatıyor burasını düzceye kazandırılması kimseye nasip olmadı ihşAllah sana nasip olur sayın valım