banner851

banner955

ESKİ RAMAZANLARIN DOKUSU YAŞATILACAK

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın ev sahipliğinde yarın akşam ilçede düzenlenecek iftar programında, eski ramazanların dokusu yaşatılacak.

Gölyaka 20.04.2022, 17:38
1259
ESKİ RAMAZANLARIN DOKUSU YAŞATILACAK

Nerede o eski Ramazanlar’ dedirten, ramazan aylarında büyüklerimizin özlemle andığı bazı gelenekler, yarın akşam Gölyaka İlçesinde yaşatılacak.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın ev sahipliğinde yarın akşam Kapalı Pazaryerinde iftar programı düzenlenecek. Eski ramazanların dokusunun yaşatılacağı iftar programı için tüm hazırlıklar tamamlanırken, Düzce protokolü de programa davet edildi.

Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayacak olan iftar programında çocuklar da unutulmadı. İftar yemeğinin ardından çocuklara özel nostalji tren gezisi, Osmanlı macunu ve pamuk şeker dağıtımı gerçekleştirilecek.

İftar programına Düzce ve Gölyaka ilçesinde binlerce kişinin katılması bekleniyor.

Yorumlar (9)
Hilmi 8 ay önce
Gölyakalı olmayanlar yorum yapıyor belli ki. Kapalı pazaryerimiz hayırlı olsun. Yakup başkanım Allah kabul etsin biz senden memnunuz razıyız
faruk 8 ay önce
adam kapalı pazaryeri yapmış hava durumunu ne yapsın :) saymakla bitmeyen yatırımlarını hizmetlerini internette beş on kişi provoke ediyor o kadar :)
Vatandaş 8 ay önce
İyi güzel düşünülmüş fakat keşke hava durumuna da bakılarak program yapılsaydı. Bu yağmurlu havada millet donacak açık alanda
HALK 8 ay önce
Hiç bir hizmet üretemiyen başkanın içraatı yollara yama bari yapılsa
Murat 8 ay önce
Gökyakaya yakışıyorsun yakup abi maşAllah
faruk 8 ay önce
Allah kabul etsin Yakup hocam
Aslıhan 8 ay önce
Bu krizde ne iftarı bu?yemek kuponu verin fakirlere bin kat milyon kat daha iyi.
Asabi 8 ay önce
Ne demek Demircan dan ... Babasının parası ile mı veriyor iftarı. Belediye imkanları ile yapılan etkinlik şahsın olamaz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız