banner851

banner614

GÜNDE 30 BİNİN ÜZERİNDE MASKE ÜRETİLİYOR

banner619

Koronavirüs Salgınıyla mücadele kapsamında maske imalatına başlayan Gölyaka Belediyesi, çevre il ve ilçelere maske desteğini sürdürmeye devam ediyor. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, bu kez Kızılay Düzce Şubesine maske desteğinde bulundu.

banner846
Gölyaka 26.04.2020, 11:45 26.04.2020, 14:12
675
banner844

Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak kabul edilen ve tüm Dünyayı kası kavuran yeni Tip Koronavirüs (Covid – 19) salgını hızla yayılmaya ve can almaya devam ediyor. Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de salgın ile ilgili tedbirler en üst seviyeye çıkartılırken, yerel yönetimlerde vatandaşların maske ihtiyacını karşılamak için üretime devam ediyor.

Gölyaka Belediyesi de bir süre önce maske imalatına başlamıştı. Günde 30 binin üzerinde maske üretimi yapan Gölyaka Belediyesi, ilçede ki vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımının dışında çevre il ve ilçelerinde maske ihtiyacını karşılamaya başladı. En son Kızılay Düzce Şubesine maske desteği veren Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Şube Başkanı Av. Halil Aydın Belediye Başkanı Yakup Demircan’a Teşekkür Etti

Dün Kızılay Düzce Şubesi’ne maske desteği veren Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Dermircan’a Şube Başkanı Av. Halil Aydın teşekkür etti. Aydın, “Covid-19 tedbirleri kapsamındaki Kampanyamıza maske desteğinde bulunan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ a teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar (4)
Bilmiş 1 yıl önce
Uretin uretin. Daha yardim yapilacak cok ulke var. Ancak yetisir.
Ahmet tonya 1 yıl önce
Geldiginden beri yaptigi tek hizmet
sçavuş 1 yıl önce
paralı veya parasız görünürde maske yok. MASKE ÜRETİLİYOR haberleri baydı ardık.
Gölyakalı 1 yıl önce
Gölyaka belediyesi çok güzel işler yapıyor. Maske evet başka yerlerede verilmesi çok güzel de önce kendi ilçesindeki vatandaşların maske ihtiyacını karşılayıp sonra yardımda bulunsa daha güzel olacak. Gölyaka günlük bu kadar maske üretiyor ama bizde bu ilçede yaşıyoruz fakat maske bulamıyoruz.
22°
parçalı bulutlu