banner851

banner614

GÜZELDERE ŞELALESİ HAK ETTİĞİ YOLA KAVUŞUYOR

banner619

Düzce’nin önemli turizm merkezlerinden olan ve her yıl binlerce yerli turisti ağırlayan Gölyaka ilçesi sınırlarındaki Güzeldere Şelalesi yolunda, İl Özel İdaresi tarafından başlatılan iyileştirme ve genişletme çalışmaları devam ediyor.

banner846
Gölyaka 09.11.2020, 15:09 09.11.2020, 16:50
1767
banner844
banner785

Doğal güzelliklere sahip Gölyaka ilçesinde, turizm ile ilgili atılan adımlar meyvesini vermeye devam ediyor. Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın girişimleri ile Düzce İl Özel İdaresi tarafından Güzeldere Şelalesi güzergahında başlatılan yol iyileştirme ve genişletme çalışmalarında, sona geliniyor.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ın girişimleri ile Düzce İl Özel İdaresi tarafından, Gölyaka İlçesi Güzeldere Köyü sınırları içerisinde bulunan ve Düzce’nin önemli turizm merkezlerinden olan Güzeldere Şelalesi’nin cazibesini arttırmak için bir süre önce yol yapım ve genişletme çalışmaları başlatılmıştı. Devam eden çalışmalarda yolun büyük bir kısmı tamamlandı.

Yol çalışmalarının tamamen tamamlanmasının ardından, Gölyaka Belediyesi tarafından yılda binlerce yerli turistin ziyaret ettiği Güzeldere Şelalesinin cazibesinin daha da arttırmak için çalışmalara başlanılacak. Güzeldere Şelalesi’nin etrafına ise turizm tesisleri kazandırılması bekleniyor.

Yorumlar (1)
Saçmalıpınar köylü 6 ay önce
Vay be arkadaş ne yolmuş yıllardır o yola yapılan hizmetin çeyreği bizim köylere yapılsa şükür dicez mahallemizin yolu heyelan oluşdu bakan eden yok muhtarımız beş para etmez izgilenmiyor özel idare ilgilenmiyor patates tarlası gibi yolumuz var
10°
kapalı