banner851

banner614

İLÇEDE TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ…

Gölyaka Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 148 çocuk için bugün sünnet şöleni düzenlendi. Şölene katılan Düzce Valisi Cevdet Atay ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, sünnet olan çocuklara oyuncak hediye etti.

banner619
Gölyaka 22.08.2021, 16:35
833
İLÇEDE TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLENDİ…

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, bu kez ilçedeki çocukları unutmadı. İlçede Gölyaka Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 148 çocuk için şölen yapıldı. Gölyaka Kültür Park’ta Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan sünnet şölenine Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sünnet şöleninde, sünnet ettirilen çocuklar traktör tren ile gezdirilirken, çocuklara pamuk şeker ve macun ikram edildi.

Törene Katılan Düzce Valisi Cevdet Atay ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, sünnet olan çocuklara oyuncak hediye etti. Sünnet Şöleni Mevlid-i Şerif okunması ve yemek ikramının ardından sona erdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
maske nerde 1 ay önce
Öncü yine maskesizleri haber yapmışsın.
ALPEREN 1 ay önce
Böyle hayırlı bir organizasyona zarar vermemek için maske v mesafeye uyulması iyi olurdu. Sayın Valimiz maske takarken onun mahiyetindekilerde olmaması devlet adamlığı açısından örnek alınmalıydı.
XXL 1 ay önce
akepe şimdide çocukların çükünden oy devşirmeye çalışıyor yuh artık
Ali 1 ay önce
Seçilemeyen milletvekili adayı ne sıfatla orada acaba merak ettik