banner851

banner614

İLÇEDEKİ KAMU PERSONELİ İLE BAYRAMLAŞTI…

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Bayram’ın 2. gününde de ziyaretlerini sürdürdü. İlçe Emniyet Amirliği, Jandarma Komutanlığı ve entegre hastanesini eşi Nurcan Demircan ile birlikte ziyaret eden Demircan, polis, asker ve sağlık personellerinin bayramlarını kutladı.

banner619
Gölyaka 15.05.2021, 13:30 15.05.2021, 15:32
464

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Ramazan Bayramı mesaisine, bayramın ikinci gününde de devam etti. Bayramın ikinci gününü ilçedeki kamu personeline ayıran Başkan Demircan, eşi Nurcan Demircan ile birlikte İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Entegre hastanesini ziyaret ederek, bayramda görev yapan kamu personelleri ile bayramlaştı.

Ziyaretleri sırasında görevli kamu personellerine tatlı ikram eden Demircan, “Bu Ramazan bayramında, ailenizden uzak halkımızın can, mal ve sağlığı için görev yapıyorsunuz. Bu yüzden sizlere çok teşekkür ediyor, Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Demircan ziyaretlerinin ardından, ilçe merkezinde karşılaştığı çocuk ve vatandaşların bayramını kutladı. Demircan’ın bayram ziyaretlerine bugün de devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
faruk 5 ay önce
başkanımızdan Allah razı olsun