banner851

banner614

KAHVALTI VE YEMEK DAĞITIMI YAPILDI

banner619

Gölyaka'nın köylerini teslim alan selin ardından afetzedelerin yaralarını sarmak için günlerdir bölgede çalışmalarını ve yardımlarını sürdüren Kızılay yetkilileri ve gönüllüleri köylülere kahvaltı ve yemek dağıtımı yaptı.

banner846
Gölyaka 20.06.2019, 15:54 21.06.2019, 17:10
1901
KAHVALTI VE YEMEK DAĞITIMI YAPILDI
banner844

Gölyaka’da meydana gelen sel felaketinde zarar gören vatandaşlara Kızılay Düzce Şubesi tarafından yardımlar tüm hızıyla devam ediyor.

Afetin yaşandığı akşam durumu yerinde görmek için ilçeye giden Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Halil Aydın, afetin olumsuz etkilediği yerleşim yerlerinde incelemelerde bulunarak, Belediye Başkanı Yakup Demircan ve köylülerden bilgiler almıştı.Onlarca evi sular altında bırakan afet nedeniyle özellikle köylülerin gıda ve su yönünden sıkıntı yaşadığını tespit eden Kızılay ekipleri, hemen ihtiyaçların giderilmesi için çalışma yürüttü.

 ​

Bu kapsamda bugün Gölyaka'ya bağlı Hacıyakup Köyü'nde selden etkilenen vatandaşlara kahvaltı ve içme suyu dağıtımları gerçekleştirildi. Öğle saatlerinde 100 kişilik öğle yemeği dağıtımı yine Kızılay ekipleri tarafından yapıldı.
Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (5)
YAVUZ0881 2 yıl önce
Şovcular iş başında
İmran 2 yıl önce
Trabzon ve Düzcedeki durum istanbul seçimlerinden daha önemli olması lazım değil mi?
Enver ŞAHİN 2 yıl önce
Görevini en iyi şekilde yapmaya çalışan Kızıl ay teşkilatını tebrik ediyorum... Sayın vekillerimizide aynı duyarlılığa davet ediyorum.. Yoksunuz meydanlarda.
vatandas 2 yıl önce
Allah devletimize zeval vermesin Allah razı olsun cocuklar sızden saolun dara dusuncede sıze hızır a.s yetişsinnn
dzc81 hakkı 2 yıl önce
dere yataklarına lütfen ev yapmayalım.
11°
kapalı