banner614

KILIÇ, BAŞKAN DEMİRCAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

banner619

Gölyaka Belediyesi’nden, Beyköy’e maske desteği geldi. Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköylü vatandaşlara ücretsiz dağıtılmak üzere 10 bin adet maskeyi Belediye Başkanı Osman Kılıç’a teslim etti.

banner846
Gölyaka 23.04.2020, 13:36
1622
KILIÇ, BAŞKAN DEMİRCAN’A TEŞEKKÜR ETTİ
banner844

Dünya Sağlık Örgütü tarafından “Pandemi” olarak kabul edilen yeni tip Koronavirüs (Covid – 19) dünya genelinde can almaya devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de vaka ve ölü sayısı her geçen gün artmaya devam ederken, Düzce’de de salgınla mücadelede tedbirler en üst seviyeye çıkartılmaya devam ediyor.

Gölyaka Belediyesi’nden 10 bin maske desteği

Salgın ile mücadelede vatandaşların maskelere ulaşamaması nedeniyle Gölyaka Belediyesi maske imalatına başlamıştı. Üretilen maskeler İlçe genelinde vatandaşlara belediye ekipleri tarafından ücretsiz dağıtılırken, Gölyaka Belediyesi çevre ilçelere de destek vermeye başladı. Bu kapsamda Gölyaka Belediyesi tarafından, Beyköy’de vatandaşlara ücretsiz dağıtılmak üzere 10 bin maske desteği geldi.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan tarafından, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’a teslim edilen maskelerin hafta sonundan itibaren vatandaşlara ücretsiz dağıtılacağı bildirildi.

Kılıç’tan Başkan Demircan’a teşekkür

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, “Koronavirüs (Covid19) tedbirleri kapsamında Gölyaka Belediyesi tarafından üretimine başlanan maskelerden temin ederek beldemizde paketleme işlemini yaparak 10 bin adet maskeyi beldemizdeki tüm hanelere hafta sonu dağıtımına başlayacağız. Gölyaka Belediyesi ile gerçekleştirdiğimiz protokolde maliyetine beldemizin maske ihtiyacını karşılayarak desteklerini esirgemeyen Gölyaka Belediye Başkanımız Sayın Yakup Demircan'a, personeline ve paketleme konusunda gönüllü olarak yanımızda olan Beyköy halkına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorumlar (9)
Gürkan ERGİN 1 yıl önce
Türkiyeden İtalya ve ispanyaya 450.000,Sırbistana 100.000,Çine 93.000,İrana 82.000,Kosovaya 33.000,Iraka 30.000 maske gönderilmistir.Ben merkezde oturuyorum bu güne kadar evime gelen bir tane maske yoktur.Haberlerde mahalle muhtarlarına maske dağıtıldığını bu haberin üzerine muhtarı aramam da sadece 100 adet maske geldiğini onunda bi mahallede dağıtıldığı söylenmiştir.Edevleten başvurduk gelmedi,Ptt den başvurduk gelmedi.Tüm eczane camlarında maske yoktur yazıyo.Satış yasaklanmadan 50 adet maske aldım oda bitmek üzere.Yani demem o ki insana kendinden başka kimseden hayır yokmuş demekki.390.000 nüfuslu düzcede bi haneye maske ulaştırılamıyosa bu benim değil bu süreci yönetenlerin suçudur.ALLAH çok büyük.Başka söze gerek yok.
herkes üç kağıt peşinde 1 yıl önce
gerçekler yazılmaz zaten, yalakalık içeren yalan bir yorum olsa yayınlanır, hiç olmazsa araştırın da yapın bari.
Had bildiren 1 yıl önce
Eyy başkan maskeyi biraz fazla vermissin sanırım , beykoy sokaklarında yerlerde surunuyor maskeler. .!!!
Ahmet demircan 1 yıl önce
Golyaka halki her halde insan yerine konulmuyor nicin derseniz soylemek istemiyorum golyakada kac kişiye maske vermislerde yardım ediyomus o zaman bizde bey koyu belediyesin den aliriz golyakali olarak
Golyakada bolluk var mış 1 yıl önce
Başkalarına var. başkan demircan ve yanındakiler açıklasın kendi yakınlarında renk renk çeşit maskeler var yukarda da Allah var elbet.
Başkan maksadın ne 1 yıl önce
başka ilce başkanlarına dagitiyo Golyakada vatandaş belediye gidiyor kalmadı kaymakamliktan alın deniyor
Vay be bizde yok ama 1 yıl önce
Gölyaka belediyesi de kaymakamın halkegime yaptırdığı maskeleri alıp biz yaptık diye dagitiyo. Yazık
bravo başkan inş milletve 1 yıl önce
gölyaka belediye başkanımızı tebrik ediyorum dar ve zor günlerde halkın yanında olan başkanımız yakup başkan ve osman başkanı tebrik ediyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık