banner851

banner955

ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN DEMİRCAN’DAN ALDILAR…

Gölyaka Belediyesi tarafından, geçtiğimiz hafta düzenlenen “Kardan Adam” yarışmasında dereceye girenler belli oldu. Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, dereceye giren çocukları ödüllendirdi.

Gölyaka 24.02.2021, 13:15 24.02.2021, 12:54
1183
ÖDÜLLERİNİ BAŞKAN DEMİRCAN’DAN ALDILAR…

Düzce il genelinde geçtiğimiz hafta etkili olan kar yağışına karşı ilçe genelinde tüm önlenmeleri alan ve karla etkin mücadelesiyle takdir toplayan Gölyaka Belediyesi, vatandaşların da kar keyfini de bir yarışmayla taçlandırdı.

Geçtiğimiz hafta Gölyaka Belediyesi tarafından düzenlenen “Kardan Adam” yarışmasında, çocukların yaptıkları kardan adamlar, Gölyaka halkının beğenisine sunuldu. İki gün boyunca süren yarışmada Gölyakalarılar kardan adam veya kardan yaptıkları bir objeyle olan fotoğraflarıyla, yarışmaya yoğun bir katılım sağladı.

Katılım için verilen sürenin sona ermesiyle, halk tarafından yapılan oylamada en güzel kardan adamı yapan çocuklar tespit edildi.

Yarışmada dereceye giren Ecrin Ayaz, Eda Yirmibeş ve Arda Ersoy'a ödülleri Belediye Başkanı Yakup Demircan tarafından takdim edildi.

Başkan Demircan, yarışmaya katılım sağlayan çocuk ve ailelerine teşekkür etti.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
HAYIRLI OLSUN 2 yıl önce
ÖDÜLLERİ GÖSTERİYORSUNUZ DA, KARDAN ADAMLAR NEREDE, ÖNCE ONLARI GÖRMEK GEREKMİYOR MU, KARDAN ADAMLAR YAPILMIŞ MI, DA ÖDÜL VERİLİYOR
19
parçalı bulutlu