banner851

banner955

TURİZM YATIRIMI YAPILACAK ALANLAR İNCELENDİ

MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları ve Yatırımları Geliştirme Komisyonu Üyesi Hakan Bedir, Gölyaka’ya ziyaret gerçekleştirdi. MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan ile yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Gölyaka bölgesinde gelecekte yapılacak yatırımlar hakkında istişarede bulunuldu.

Gölyaka 03.07.2020, 09:41
2042
TURİZM YATIRIMI YAPILACAK ALANLAR İNCELENDİ
banner1032

MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları ve Yatırımları Geliştirme Komisyonu Üyesi Hakan Bedir, Düzce’deki yeni kaynaklar ve yatırımlar hakkında istişare ve incelemeler kapsamında Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ı ziyaret etti.

MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan’dan bölge hakkında bilgiler alan Komisyon Üyesi Hakan Bedir daha sonra beraberindeki heyet ile beraber, Gölyaka Kültür Park’ta incelemelerde bulundu. Ardından Güzeldere Şelalesi’ni ziyaret eden Hakan Bedir bölgede geliştirilmek üzere yeni projeler hakkında Başkan Demircan ile istişarede bulundu.

Hakan Bedir, kendileri için verilen akşam yemeğinde MÜSİAD Düzce üyeleriyle bir araya gelerek bilgiler almasının ardından ayrıldı. MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan, Düzce’nin turizminin gelişmesi için güzel çalışmalar yaptıklarının önümüzdeki gönlerde bunu detaylı bir şekilde açıklayacaklarının müjdesini verdi.                                           

banner844
Yorumlar (4)
muhammed 2 yıl önce
şimdi ülkemizin bu pandemi döneminde müsiad üyesi ve başkanı vs neden bu incelemeleri yaparken maske takmazlar ? lütfen bu yorumu yayınlayın sayın öncü haber ekibi.
Hakan 2 yıl önce
şovmenler sizi.
Figo 2 yıl önce
6 kisi, maskesiz dolasmaktan ceza kesilmeli :)
Figo 2 yıl önce
6 kisi, maskesiz dolasmaktan ceza kesilmeli :)
20
az bulutlu