banner851

banner614

TURİZM YATIRIMI YAPILACAK ALANLAR İNCELENDİ

banner619

MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları ve Yatırımları Geliştirme Komisyonu Üyesi Hakan Bedir, Gölyaka’ya ziyaret gerçekleştirdi. MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan ile yönetim kurulu üyelerinin de eşlik ettiği ziyarette Gölyaka bölgesinde gelecekte yapılacak yatırımlar hakkında istişarede bulunuldu.

banner846
Gölyaka 03.07.2020, 09:41
2016
TURİZM YATIRIMI YAPILACAK ALANLAR İNCELENDİ
banner844

MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları ve Yatırımları Geliştirme Komisyonu Üyesi Hakan Bedir, Düzce’deki yeni kaynaklar ve yatırımlar hakkında istişare ve incelemeler kapsamında Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’ı ziyaret etti.

MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan’dan bölge hakkında bilgiler alan Komisyon Üyesi Hakan Bedir daha sonra beraberindeki heyet ile beraber, Gölyaka Kültür Park’ta incelemelerde bulundu. Ardından Güzeldere Şelalesi’ni ziyaret eden Hakan Bedir bölgede geliştirilmek üzere yeni projeler hakkında Başkan Demircan ile istişarede bulundu.

Hakan Bedir, kendileri için verilen akşam yemeğinde MÜSİAD Düzce üyeleriyle bir araya gelerek bilgiler almasının ardından ayrıldı. MÜSİAD Düzce Başkanı Vefa Pehlivan, Düzce’nin turizminin gelişmesi için güzel çalışmalar yaptıklarının önümüzdeki gönlerde bunu detaylı bir şekilde açıklayacaklarının müjdesini verdi.                                           

Yorumlar (4)
muhammed 13 ay önce
şimdi ülkemizin bu pandemi döneminde müsiad üyesi ve başkanı vs neden bu incelemeleri yaparken maske takmazlar ? lütfen bu yorumu yayınlayın sayın öncü haber ekibi.
Hakan 13 ay önce
şovmenler sizi.
Figo 13 ay önce
6 kisi, maskesiz dolasmaktan ceza kesilmeli :)
Figo 13 ay önce
6 kisi, maskesiz dolasmaktan ceza kesilmeli :)
24°
açık