banner851

banner955

“ÜLKE GENELİNDE VE GÖLYAKA’MIZDA SORUNLAR HEP AYNI”

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl ve İlçe Teşkilatları, ‘Yerel Esnafı Destekliyoruz’ kampanyası kapsamında il genelindeki esnaf ziyaretlerine Gölyaka ilçesinde devam etti. CHP’liler Gölyakalı esnaf ve vatandaşların sorunlarını yerinde dinledi.

Gölyaka 18.03.2021, 11:30 18.03.2021, 16:37
752
banner1032

CHP Düzce Teşkilatları, CHP Lideri kemal Kılıçdaroğlu’nun yerel esnafa destek olmak ve sorunlarını tespit etmek amacıyla başlattığı ‘Yerel Esnafına Sahip Çık’ kampanyası kapsamında il genelinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor.

Bu doğrultuda Gölyaka’ya çıkartma yapan CHP’liler vatandaş ve esnaflarla buluştu. İlçe esnaflarını gezen partililer sorun ve talepleri yerinde dinledi. Vatandaşlarla da sohbet ederek problemlerini dinleyen teşkilat üyeleri kendilerine aktarılan problemleri tek tek not aldı.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan CHP Gölyaka İlçe Başkanı Abdullah Şahin, Gölyakalılar yoğun ilgi gösterdiğini belirterek “Vatandaşlar tepkilerini dile getirdiler. Ardından esnaf ziyaretleri yapıldı esnafın sorunlar arı dinlendi. Ülke genelinde ve Gölyaka’mızda da sorunlar hep aynı. Çözüm önerilerimizi ilettik” ifadelerini kullandı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
hahaha 2 yıl önce
gölyakalılar ilgi gösterdi denilen bu etkinlikte düzce teşikilatından gelenler ve 3-5 gölyakalı vardı 1 saat izledim böyle güldürmeyin insanı.
jaccki 2 yıl önce
insanlar sorunlarinizi dinlemeye gelmis ziyarete gelmis misafirperverliginiz bu mu?Orf adet kultur nerede kaldi bakis aciniz ne kadar bencil, sizin kalpleriniz kurumus sadece bir insana tapar olmus insanlik olmus desenize..
15
parçalı bulutlu