banner615

banner614

banner701

UZUN UĞRAŞLAR SONUCU KONTROL ALTINA ALINDI

banner619

Düzce'nin Gölyaka ilçesinde bir kereste fabrikasında çıkan ve kontrol altına alındıktan sonra yeniden başlayan yangın söndürüldü.

Gölyaka 09.01.2020, 09:50 10.01.2020, 11:38
7741

Yeşilova köyündeki kereste fabrikasının tomruk kesme bölümünde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Yangının kısa sürede büyümesi üzerine itfaiye ekiplerine haber verildi.
Fabrikada yangının çıktığı bölümde bulunan ahşap malzemeler, iş makineleri ve çalışanlar tarafından alevlerin olduğu bölgeden uzaklaştırıldı.

 Alevler 6 saat sonra yeniden fabrikayı sardı
Düzce, Gölyaka ve Cumayeri itfaiye ekiplerinin kontrol altına aldığı ve soğutma çalışmalarını sürdürdüğü yangın, yeniden başladı. Yaklaşık 6 saat sonra fabrikayı saran alevlere itfaiye ekipleri müdahale etti.
Bu arada çalışmalar sırasında dumandan etkilenen 2'si itfaiye eri 3 kişi yakındaki bir sağlık merkezinde tedavi edildi.
Söndürme çalışmalarına çevre ilçelerden gelen ekipler de destek verdi.
Yaklaşık 3 saatlik çalışmanın ardından kontrol altına alınan yangın, soğutma çalışmasının ardından söndürüldü. 
 

Yorumlar (7)
Vandetta 11 ay önce
Eminmiyiz tekrar alevlenmesin :)
Misafir 11 ay önce
Araştırmacı gazetecileriniz bu olaya el bir el atsınlar bakalım.
Misafir 11 ay önce
Öncü haber sana soruyorum. Düzcede son iki ay içinde kaç tane yangın olayı meydana geldi. Kış ayında bu kadar yangının olması tesadüf mü ? Bu yangınların ne kadarı ihmalden kaynaklı? Ne kadarı dışardan müdahaleyle oluyor?
itfaiyeci yok 11 ay önce
Geçen aylarda teknorotdaki yangını söndüremediler izmit müdahale etti. Geçen haftalarda küçük ahmetlerde kümes yangını yanlış müdahalelerinden dolayı büyüdü söndürdük dedikleri ertesi gün hala yanıyord, şimdide burası.
İTFAİYECİLER DONANIMSIZ 11 ay önce
GEÇMİŞ OLSUN, ALLAH KORUSUN, GELEN İTFAİYECİLERİN HİÇ BİRİNDE MASKE YOKTU, İKİNCİ KEZ YANGININ BÜYÜMESİNDE DÜZCE İTFAİYESİ İŞİN CİDDİYETİNİ ANLADI Kİ MASKELİ GELDİLER.
Aa 11 ay önce
Gördüğüm kadarıyla Düzce bu konuda çok tecrübesiz. Kontrol altına alınmış ise kontrol altındadır. Kontrol altına alınan yangın tekrar nasıl büyüyebilir.? Bir de her şeye su sıkılmaz!
noname 11 ay önce
yani itfaiyeye güvenmemek lazımmış devlete her konuda güvenilmediği gibi
25°
açık