banner851

banner955

VALİ ATAY VE BERABERİNDEKİ HEYET İNCELEMELERDE BULUNDU

Düzce Valisi Cevdet Atay, beraberinde heyetle yeni sezon yaklaşırken kış turizmi potansiyeline sahip Kardüz Yaylası’nda incelemelerde bulundu.

Gölyaka 23.09.2020, 10:27 23.09.2020, 12:54
2399

Geçtiğimiz günlerde Gölyaka turizminin hak ettiği noktaya ulaşması için Vali Cevdet Atay öncülüğünde ve Belediye Başkanı Yakup Demircan'ın katkılarıyla başlatılan çalışmalar hızlandı. Düzce Valisi Cevdet Atay, Gölyaka ilçesinde bulunan ve doğal güzellikleriyle ünlü Kardüz Yaylası’nda incelemelerde bulundu.

Ziyarette Vali Atay’a Gölyaka Kaymakamı Fahri Onay, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri M. Hayri Şen, Kültür Turizm İl Müdürü ve Gençlik Spor İl Müdürü eşlik etti.

Yetkililer Vali Atay’a Kardüz yaylası ile ilgili bilgi verdi. İncelemede kış sezonu yaklaşırken Kardüz Yaylası’nın kış turizmi potansiyelinin ele alındığı ve bu konuda atılacak adımların değerlendirildiği öğrenildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

banner844
Yorumlar (4)
Ertuğrul 2 yıl önce
Her sene bir Kardüz Turizme açılıyor haberi pişirilip önümüze getiriliyor. Sıfır icraat...
Apsuva81 2 yıl önce
Yıllardan beri gidiliyor inceleniyor sürekli ama bir çivi çakan yok
Köylü 2 yıl önce
Allah razı olsun bizde yeni vali kardüzü ne zaman ziyaret edecek diye bekliyorduk. Validen açıklama.. Kardüz uludağ olacak. Yersen..
Gölormanli 2 yıl önce
Sayın valim önce şu efteni gölü projesine bi el atsanız halen beklemede.milleti abanta gitmekten kurtarsanız birazda onlar gelse iyi olur.
26
açık