banner851

banner614

BAŞKAN TOZAN: HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

banner619

Gümüşova'nın tecrübeli Belediye Başkanı Muharrem Tozan'ın direktifleri doğrultusında ilçede bir yandan koronavirüse karşı etkin bir mücadelede yürütülürken diğer taraftan ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzatılıyor. Salgın sürecinde sosyal belediyecilik anlayışını daha da ön planda tutan Başkan Tozan, "65 yaş ve üstü büyüklerimizin her zaman yanındayız." dedi.

banner846
Gümüşova 14.04.2020, 09:55
1352
BAŞKAN TOZAN: HER ZAMAN YANLARINDAYIZ
banner844

Düzce’de olduğu gibi ilçelerinde de salgınla mücadele artarak devam ediyor. Koronavirüsün Türkiye'de görülmesi ile birlikte çalışma ekibini toplayarak hızla mücadele programını hazırlayan Gümüşova Belediye Başkanı Muharem Tozan, 11 Mart'tan bu yana ilçede yürütülen etkin mücadele ile takdir topluyor.

Her gün sahada olan ve ekiplerin çalışmalarını bizzat takip eden deneyimli belediye başkanı, ayrıca sosyal faaliyetlerin de arttırılması için gerekli talimatları verdi. Bu doğrultuda İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeyle sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş ve üstü ihtiyaç sahibi vatandaşlar için hayırsever iş insanlarının desteği ile gıda kolileri hazırlayan Gümüşova Belediyesi, dağıtımı kısa sürede tamamlayarak, onlarca ailenin yüzünü güldürdü.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, sosyal belediyecilik anlayışını her zaman ön planda tuttuklarını belirterek, "Özellikle salgın nedeniyle zor bir süreçten geçtiğimiz şu günlerde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın ve büyüklerimizin her zaman yanındayız. Sosyal hafızamız olan büyüklerimiz; bizim için çok kıymetlisiniz, iyi ki varsınız." dedi.

Yorumlar (3)
ÖZGÜMÜŞOVALI 1 yıl önce
Muharrem Başkan ve onun gibiler lazım bu memleketin kalkınabilmesi için. Adam ayırmaz, çalmaz, çaldırmaz. Dimdik adam gibi adam
Esnaf 1 yıl önce
Aslında bu adam çok dürüst bir adam siyasi ve devlet hafızası olan biri neden il belediye Başkanı ve sayın valimiz bu adamla işbirliği içinde olmazlar anlamıyorum
Ssssss 1 yıl önce
Bu başkanda bu kibir varken gümüşova bir adım atamaz yanındaki budalalar var iki tane