banner851

banner614

“BAŞKANIMIZA BU MANTIKLI ALIM İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın piyasa değeri 1 milyon 500 bin TL olan bir cipi oldukça makul bir fiyatla belediye bünyesine katmasını farklı boyutlara çekerek haber yapanlara cevap partisi MHP’nin ilçe başkanlığından geldi. Söz konusu açıklamada aracın belediyeye maliyetinin 200 bin TL olduğu savunularak  “Başkanımızı tebrik ediyoruz ve yanındayız” denildi.

banner619
Gümüşova 27.04.2021, 19:09 29.04.2021, 16:19
3666

MHP'li Gümüşova Belediyesi’nin vergi indiriminden faydalanarak pahalı bir cipi uygun fiyatla makam aracı olarak almasını "lüks makam aracı sevdası" olarak lanse etmeye çalışanlara yanıt partiden geldi.
MHP TEŞKİLATI’NDAN TOZAN’A DESTEK MESAJI
Eleştiri ve tartışmalara sessiz kalmayan Milliyetçi Hareket Partisi Gümüşova Teşkilatı, Gümüşova Belediye Başkanlığına alınan lüks aracın belediyeye maliyetinin yalnızca 200 bin TL olduğu aktarıldı. Başkan Tozan’ın bu hareketinin ‘mantıklı’ olarak nitelendirildiği açıklamada MHP Gümüşova Teşkilatı, eleştirilerin aksine Başkan Tozan’ı tebrik ederek ‘arkasındayız’ mesajı verdi.
MHP GÜMÜŞOVA TEŞKİLATI’NDAN YAPILAN AÇIKLAMA ŞÖYLE:
“Sevgili Gümüşovalı hemşerilerimiz. Yaklaşık bir haftadır medya gündeminde olan Gümüşova Belediye Başkanlığına alınan Volvo marka araç ile ilgili kamuoyunu bilgilendirme ihtiyacı duyduk. Ülkemizde ve İlimizde bir çok belediye itfaiye öncü aracı olarak bünyelerine makam aracı dahil etmektedirler. Gümüşova Belediye Başkanlığı olarak piyasa değeri 1.750.000.00 lira olan Volvo marka aracı KDV ve ÖTV indirimlerinden faydalanarak 500.000 liraya belediye demirbaşına dahil etmiştir. Mevcut makam aracı da ihale ile satışa çıkarak 300.000 lira civarında satılması beklenmektedir. Sadece 200.000 lira ortalama fark ile bu araç demirbaşa eklenmiş olacaktır. Bu mantıklı alım ile ilgili Gümüşova Belediye Başkanımız Sn. Muharrem TOZAN'ı teşkilatımız olarak tebrik ediyoruz. Tüm teşkilat olarak Belediye Başkanımız Sn. Muharrem TOZAN'ın yanındayız. Aracımız belediyemize ve ilçemize hayırlı olsun.”

banner844
Yorumlar (30)
81 3 ay önce
Yağız hırsız misali olmuş haber
Yusuf 5 ay önce
Mantık, yargılarımızın doğruluğunu sağlamak için vardır... MHP ilçe teşkilatının mantığı tersine çalışıyor galiba.
Adama sorarlar: Devlete ödemediğin ÖTV-KDV-İndirimler ne anlam taşıyor diye... Bu, halka sağlanamayacak olan hizmet demektir...
Bu olay apaçık vergi kaçırmadır, suçtur. "Bu yöntemi diğerleri de kullanıyor; ne varmış bunda..." demek kimyamızı bozar.
Resul İnan 5 ay önce
bu artık utanmazlığın kaçıncı boyutu aklım almıyor, ülkenin en geri illlerinden birinin en geri ilçelerinden birinin belediye başkanı 500 bin tl ye makam aracına binecekmiş vay be.
serhat uzun 5 ay önce
seçimde görüşürüz
Bay E 5 ay önce
Önceki aracın neyi vardı.O da lüks bir araçtı.Bu kadar lüks bir araca ne gerek var.130 bin liralık Egea olsa değeriniz mi düşecek.Bir de bu araç alımını başarı gibi gösteriyorlar.Bu büyük bir israftır, vatandaşın hakkıdır.
düzce li 5 ay önce
senin bacanagın adı neydi muharrem bey anladın sen konuyu
halil erdem 5 ay önce
konuyu aracı ucuza aldı şeklinde bir başarı hikayesi olarak değerlendirmek ve tebrik etmek gerekli mesajın alınmadığını gösterdiği gibi, eleştirilen zihniyetin de farklı bir tezahurü. sonuçta araç lüx bir araç. konu bu. Orta segment bir araç kullanılabilir.
Cash81 5 ay önce
Başkanın yaninda olanlar beraber jep le gezersiniz yakıtı bari cebinizden koyun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın