banner851

banner614

ELİŞİ TUTKUNLARI YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ

banner619

Bu yıl 5.'si düzenlenen TUCH Expo Elişi ve Hobi Fuarı'nda Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın katkılarıyla kurulan Marifetli Hanımlar Platformu da yerini aldı. Hazırladıkları stantla büyük beğeni toplayan Gümüşovalı kadınların el emeği ürünleri yoğun ilgi gördü.

banner846
Gümüşova 05.10.2019, 17:48
1418
ELİŞİ TUTKUNLARI YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
banner844

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın projesi olan "Marifetli Hanımlar Platformu" 3-6 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilerine açan TUCH Expo – Elişi ve Hobi Malzemeleri Ticaret Fuarı'na katıldı.

Elişi ve hobi sektörünün beşinci kez yine TUCH Expo’da bir araya geldiği fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da yerli ve yabancı üreticiler; yeni ürünlerini, yeni malzeme ve teknikleri, son trendleri standlarında sergilemek üzere fuarda yerlerini aldı. Gümüşovalı kadınlar da yılda bir kez gerçekleşen bu büyük buluşmaya büyük bir özenle hazırlandı.

Toptancılar, perakendeciler, e-ticaret siteleri, tasarımcılar, hobi okulları ve hobi tutkunlarının akın ettiği fuar için aylar öncesinden hazırlıklara başlayan "Marifetli Hanımlar Platformu", bu tür etkinliklere katılma amaçlarını Gümüşova'da yaşayan ev hanımlarının el işi ile üreteceği emeklerini satış ve pazarlamasını yapmak, eğitimler düzenlemek ve çeşitli projelere dahil olmak olarak özetledi.

El emeği birçok ürünle süslenen stant ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. HABER: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (2)
Hatica 2 yıl önce
Üretmek gezmekten daha elzemdir tebrikler.Yolunuz açık olsun yüreği güzel kendileri ozel hanimlar
(Bursalı) AYHAN SAYGINER 2 yıl önce
tebrikler marifetli hanımlar Allah razı olsun..kadının emeği en özeldir.. başarılar...