banner851

banner614

GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ’DEN KESİNTİ DUYURUSU

banner619

Gümüşova Belediyesi içme suyu şebeke hattındaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yeni arıtma tesisi yatırımında bağlantı aşamasına geçilirken işlemin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için bazı mahallelerde planlı su kesintisi uygulanacağı bildirildi.

banner846
Gümüşova 19.08.2020, 12:54
1502
GÜMÜŞOVA BELEDİYESİ’DEN KESİNTİ DUYURUSU
banner844

Gümüşova’da musluklardan içilebilir şekilde su akması için başlatılan çalışmalar sürüyor. Adaylık döneminde Belediye Başkanı Muharrem Tozan’ın üzerinde en çok durduğu konulardan olan ve ilçeye yeni kazandırılan arıtma tesisinin bağlantı işlemleri başladı. Kısa sürede tamamlanması planlanan işlem sonrasında artık ilçedeki hanelere su yeni arıtma tesisinden verilecek. Öte yandan işlemin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesi için ilçede bulunan bazı mahallelerde planlı su kesintisi uygulanacağı açıklandı.

Belediyeden yapılan açıklama şu şekilde:

Gümüşova Belediyesi’nden konuya ilişkin yapılan açıklamada, “İlçemize kurulan yeni arıtma tesisimizin bağlantı işlemleri yapılacağından; 19.08.2020 Çarşamba günü 09:00-16:00 saatleri arası, Kışla Mahallesi ve Hacılar Mahallesinin tamamında, Kültür Mahallesi ve Yeni Mahallenin üst kısımları ile TOKİ bölgesinde su kesintisi yapılacaktır. Halkımıza önemle duyurulur.” İfadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)