banner851

banner955

KARADENİZ’İN GÜÇLÜ SESİ KONSER VERECEK…

Gümüşova Belediyesi bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını konserle kutlayacak. Gümüşova Belediyesi tarafından hazırlıkları devam eden Cumhuriyet Bayramı Konser etkinliğinde, Karadeniz’in güçlü sesi Resul Dindar sahne alacak.

Gümüşova 17.10.2021, 09:45 16.10.2021, 18:03
4188
KARADENİZ’İN GÜÇLÜ SESİ KONSER VERECEK…

Cumhuriyetin kuruluşunun 98. yıldönümü, tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için en dikkat çeken kutlama ise Gümüşova Belediyesi’nden geldi. Gümüşova Belediyesince hazırlıkları devam eden Cumhuriyet Bayramı Konseri tertip edildi.

30 Ekim Cumartesi günü saat 19:30’da Gümüşova Kavlaşan mevkiinde bulunan Off Road Alanında düzenlenecek olan konserde Karadeniz Müziğinin güçlü sesi Resul Dindar sahne alacak.

Konser öncesi açıklamalarda bulunan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, tüm Düzce halkını 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Konseri etkinliğine davet etti. Tozan ayrıca, ilçe merkezinden konser alanına ücretsiz otobüslerin kaldırılacağı bilgisini verdi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Hlk 1 yıl önce
Faruk Özlunun kesin işi cikar.1 yilinz kaldi secimlere.artk onlara şirin gozukmene gerek kalmayacak.Gel sen şimdiden rotani değıstir. vatandan bi haber kişiler fransada ing.de kuyrukdan bahseden kendi benzin kuyruklarindan zamlardan ögrencilere porsiyon kucultun diyen suriyeliyi multeciyi senden ustun tutanlari daha be kadar desdekleyeceksin.
Yeni Sayımız