banner851

banner955

KAZA GEÇİRİNCE EŞİ TERK ETTİ, 2 ÇOCUĞUYLA ORTADA KALDI

D-100 Karayolu Cumayeri Sapağı’nda geçirdiği trafik kazasından sonra yatağa bağımlı hale gelen ve eşinin terk etmesi ile iki çocuğu ile ortada kalan 30 yaşındaki Tayfun Şefik, annesinin evinde yaşam savaşı veriyor.

Gümüşova 18.04.2022, 14:14 18.04.2022, 15:27
6595
KAZA GEÇİRİNCE EŞİ TERK ETTİ, 2 ÇOCUĞUYLA ORTADA KALDI

2019 yılında D-100 Karayolu Cumayeri Sapağı’nda geçirdiği trafik kazası 30 yaşındaki Tayfun Şefik’in hayatını tümden değiştirdi.

Oğlu ve 2 torununa bakıyor

Kazadan sonra uzun süre tedavi süreci devam eden akabinde ancak yatağa bağımlı olarak yaşama tutunan Tayfun Şefik, eşinin terk etmesi ile iki çocuğu ile ortada kaldı. Şefik ve 2 çocuğun bakımını Gümüşova ilçesine bağlı Selamlar Köyü'nde ikamet eden annesi Meliha Şefik üstlendi.

‘Tek çaremiz kök hücre, yardım bekliyoruz’

Anne Meliha Şefik, 2 yıldır yatalak olan oğluna kendisi bakmaya çalıştığını söyledi. Ravza (6) ve Miraç (4) adında iki torununa da hem annelik hem de babalık yapmaya çalıştığını belirten anne Şefik, oğlunun iyileşmesi için doktorların tek çare olarak kök hücre tedavisini önerdiğini söyledi. İstenen parayı bulmakta zorlandıkları için bu tedaviyi yaptıramadıklarını belirten çaresiz anne, oğlunun sağlığına kavuşacağı günün umuduyla yetkililerden ve hayırseverlerden yardım istedi.

‘Torunlarımın babaları yatağa bağlı yaşıyor’

Meliha Şefik, “Torunlarımın babaları yatağa bağlı halde yaşıyor. Konuşamıyor, tepki vermiyor. Sürekli bakımı gerekiyor. Torunlarım babalarını çok seviyorlar, onu hiç yalnız bırakmıyorlar, Ama anne ve baba sevgisini doya doya yaşayamadan büyüyorlar, bu durum da beni çok üzüyor. Yetkililerden ve hayırseverlerden oğlum için doktorların tavsiye ettiği kök hücre tedavisi için yardım ve destek istiyorum' dedi.

Oğlu için acil olarak hastane yatağına da ihtiyaçları olduğunu belirten anne Meliha Şefik, Ramazan ayında hayırseverlerden uzanacak yardım elini bekliyor.

HABER: Ümit ÇETİN

banner844
Yorumlar (6)
Adınızı Girin 8 ay önce
Çok üzücü. Allah aileye şifalar ve kolaylıklar versin. Umarım bu acıları geçer ve mutlu huzurlu günlere dönerler.
VATANDAŞ 8 ay önce
ultraslan, ahbap, haluk levent e bildirdim. elimden geldiği kadar sosyal medyada haberi paylaşıyorum. ancak bu şekilde destek olabilirim.
Enes 8 ay önce
İletişim bilgilerine ulaşmamız nasıl mümkün olur acaba ?
Uğur 8 ay önce
Öncü TV bu konuyu sosyal sorumluluk olarak bilmeli çünkü 4 kişinin hayatına değilecek öncü bunu bekliyoruz. Teşekkürler öncü TV
Burak 8 ay önce
Bu konuyu gündemde tutarsanız çok iyi olur Öncü Medya grubu önceliklle tedavisi için gereken masraf ve bir de valilik onaylı hesabı buradan paylaşırsanız düzceli kardeşimize elimizden geldiği kadar düzceliler olarak yardım ederiz.
halk 8 ay önce
nasıl ulaşılacak
Yeni Sayımız