banner851

banner614

TOZAN’DAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI

banner619

Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, 14 – 20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Şehitler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı. Tozan mesajında; “Vatanımızı, istiklalimizi, bayrağımızı sarsılmaz imanları ve eşsiz cesaretlerine borçlu olduğumuz aziz şehitlerimize minnet borcumuz bir ömür boyu tükenmez.” ifadesini kullandı.

banner846
Gümüşova 16.04.2020, 16:17
4151
TOZAN’DAN ŞEHİTLER HAFTASI MESAJI
banner844

Her yıl 14 – 20 Nisan tarihleri arasında anma etkinlikleri gerçekleştirilen ancak bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle programların iptal edildiği Şehitler Haftası’nda aziz şehitlerimiz anılmaya devam ediliyor.

Şehitler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Gümüşova Belediye Başkanı Muharrem Tozan, vatanı uğruna canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi minnetle andı.

Başkan Tozan mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Vatanımızı, istiklalimizi, bayrağımızı sarsılmaz imanları ve eşsiz cesaretlerine borçlu olduğumuz aziz şehitlerimize minnet borcumuz bir ömür boyu tükenmez. Dün olduğu gibi bugün de vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak ve gelecek nesilleri vatan sevgisiyle yetiştirmek uğruna hayatlarını feda eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnetle yad ediyor, her birine şükranlarımı sunuyorum.

Yorumlar (1)
GÜMÜŞOVALI DELIKANLI 1 yıl önce
GAZİ HAFTASI MESAJI YAYINLICANIZA BELEDIYENIZIN EKSIKLERİNİ GİDERİN ÇOK GÜLÜNÇ DURUMA DÜŞTÜNÜZ BİŞEY DEGİL GÜMÜŞOVAYIDA LEKELEDİNİZ YAZIK SİZE COK YAZIK
22°
parçalı az bulutlu