banner614

1 GÜNDE 2 ZABITA VAKASI!

banner619

Sabah kağıt toplayıcılarına sert tavırlar sergilemesi ile gündem olan Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri akşam saatlerinde de Spor Sokak’ta sokak müziği yapan müzisyenlerin gitarına el koymak istedi. Çevredeki vatandaşların tepki göstermesi sonucu büyüyen olayda, zabıta ve vatandaşlar arasında tartışma yaşandı.

banner846
Gündem 12.11.2019, 19:23 13.11.2019, 18:21
8784
banner844

Olay bu akşam saatlerinde Düzce'nin en işlek noktalarından olan Spor Sokak’ta meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Spor Sokak’ta müzik yapan 3 kişiye Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri müdahale ederek müzik aletlerine el koymak istedi.


Müdahalenin ardından çevredeki vatandaşlar  Zabıta ekiplerine tepki gösterdi.

Olay büyüyerek vatandaşlar ile zabıta ekiplerinin arasında tartışmaya neden oldu. Zabıta ekiplerinin elindeki müzik aletlerini geri alan vatandaşlar, müzik aletlerini müzisyenlere geri verdi.

Yorumlar (104)
yerli 2 yıl önce
sanaat ınızı yerim ben istemiyorum kafam almıyor iyi olmuş bence o çoçuk kimdir elini çek felan görevliğe hala agacımlar var düzce de akıllanaçak herkez bence gitsin evin de çalsın bedava para iyimiş o sanaat yazanlarında ne olduğunu biliyoruz biz işte bunların çocukları da böle oalacak kim nerde nasılbelli değil
vatandaş 2 yıl önce
bu nasıl bir rezillik ya adam taciz ederken kimse sesini çıkarmaz öğrenci sanat yapıyor adam kavga ediyor yazıklar olsun cahil insanlar
Yazıklar olsun 2 yıl önce
Neden yapılır bu ayıp düzceye kim istemez düzcenin farklı daha güzel şekil almasını akıl tutulması tamamen
ÇEÇEN 2 yıl önce
Zabıta kendini pöh sanıyor hadi hayırlısı
vatandas 2 yıl önce
bence zabita kendileri bile ne yaptiklarini bilmiyor,bir bakiyorum inek yakaliyorlar,bir bakiyorum köpek topluyorlar,inekleri yemliyorlar,bir bakiyorum pazaryerinde tahsildarlik yapiyorlar,bir bakiyorum belediye bandosunda,bir bakiyorum trafik cezasi yaziyor,insaat denetliyor,et denetliyor,firin denetliyor ,hal pazarinda gördüm,tahminim dünyada böyle bir meslek yok ,beyaz masadakiler bikmislar hayattan sizlere sorum hic gülen bir zabita gördünüz mü?
Zabita 2 yıl önce
Dünyanın her yerinde sokak müzisyeni vardir.eger bir ülkede ekmek parası için müzik yapiliyorsa zabitanin müdhale hakkı yoktur.çünki sosyal yardimlari yoktur. Zabita sadece temiz yada kirlilige bakar, onun haricinde başka bir görevi yoktur.
Erhan ereğli 2 yıl önce
Canım kardeşimiz orhan ercan her zaman garibanın yanında seni gördük mutlu olduk saygılar
MÜZİSYEN BİR GENÇ 2 yıl önce
belediye başkanının bu işe bi el atması lazım SANAT DURAĞI YAPILSIN SOKAKLARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı