banner851

banner614

1 KİŞİ DAHA YAŞAMINI YİTİRDİ…

banner619

Koronavirüs salgınında Düzce kâbusu yaşıyor. Sadece dün 321 yeni hasta tespit edilirken, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören bir kişi daha yaşamını yitirdi. İl genelinde aktif hasta sayısı ise ürkütücü boyutlara ulaştı. Düzce Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü, vatandaşların kurallara uyması konusunda yaptığı çağrılara bir yenisini daha ekledi.

banner846
Gündem 17.04.2021, 16:27 17.04.2021, 17:40
3193
banner844

Tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgınında Düzce’deki son rakamlar tehlikeli boyutlarda seyretmeye devam ediyor. Alınan tüm tedbir ve kurallara rağmen, vaka artışının önüne bir türlü geçilemezken, salgına bağlı ölüm haberleri de art arda geliyor. Sadece dün 321 hastanın tespit edildiği Düzce’de, salgına bağlı bir ölüm daha gerçekleşti.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Pandemi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi gören bir hasta, dün gece saatlerinde yaşamını yitirdi. Yaşanan son vefat ile birlikte kentte, salgına bağlı ölenlerin sayısı 153 olarak kayıtlara geçti.

Düzce’de bugün itibari ile 2 bin 461 aktif hasta bulunurken, toplam vaka sayısı ise 34 bin 82’ye ulaştı. 31 bin 468 toplam iyileşenin bulunduğu kentte, 31 kişinin tedavisi Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ile Düzce Üniversitesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastaneleri Pandemi Yoğun Bakım Ünitelerinde devam ediyor.  

Düzce’deki bu son rakamlar, tehlikeli gidişatı gözler önüne sererken, Düzce Valiliği ve Düzce İl Sağlık Müdürlüğü vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve hijyen başta olmak üzere, alınan tüm tedbir ve kurallara uymaları konusunda yeni bir uyarı yaptı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Şampiyon 4 ay önce
Ganyan bayilerinde insanlar ufacık yerlerde üst üste neden buralar denetlenmez veya kapatılmaz şaka gibiiiii.....lokantalardan ve kafelerden çoook daha kötü yerler her açıdan bu durumu inkar eden varsa gelsin baksın hemşerim