banner851

banner614

1 YIL DOLMADAN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

banner619

Gölyaka kent merkezinde sadece ana caddeler değil, mahalle araları da sıcak asfalta kavuşuyor! Çalışmaları bizzat takip eden Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, "7 aylık gibi kısa bir sürede halka verdiğimiz sözü yerine getirebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz." dedi.

banner846
Gündem 28.10.2019, 12:49 28.10.2019, 17:12
1129
banner844

Gölyaka'da Belediye Başkanı Yakup Demircan'ın seçim döneminde sözünü verdiği sıcak asfalt için iş makineleri yollara çıktı.İlçe merkezinde ara sokakları da kapsayan 10 kilometrelik sıcak asfalt çalışmalarına Gölyaka Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince başlandı.

Yeni Mahalle'den başlayıp Açma Mahallesi'ne kadar bir çok ara sokak ve mahalle aralarını sıcak asfaltla buluşturacak olan belediye ekipleri şu günlerde hummalı bir çalışma yürütüyor. İlk olarak Yeni Mahalle'nin yolları sıcak asfaltla buluşturulurken, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan da çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Demircan yaptığı açıklamada, "İlçemizin ara yollarında ciddi sıkıntılar vardı. Ben ve ekibim seçim çalışmalarında vatandaşlarımızı ziyaret ederken bu tahrip olan yolları kısa sürede düzelteceğimizin sözünü vermiştik.

Bugün ise 7 aylık gibi kısa bir sürede bu sözü yerine getirebilmenin mutluluğunu vatandaşlarımız ve ekibimiz ile birlikte yaşıyoruz.

Tüm halkımıza hayırlı olsun. İlçemiz için mesai gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (4)
Golyakali 2 yıl önce
Başkana tesekkurler
Gölyaka'lı SERDAR 2 yıl önce
Hayırlı olsun Gölyaka düzgün asfalt yapıyorsunuz tebrikler....
onlarda sabretseydi 2 yıl önce
Gölyaka hizmete erkenden başlıyor Düzce belediyesi başlayamıyor biri bakanlık yapmış biri direk siyasetten gelmiş kimin hizmet için geldiği belli halk madur.
Vatandaş 2 yıl önce
Seçim zamanları dÜzcenin her yerinde sıcsk asvalt var diyodunuz daha yni mi yapıyorsunuz hani her yerde asvalt vardı :)
açık