banner851

banner614

10 GÜNDÜR ANTALYA'DA

Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan, eğitim amacıyla düzenlenen seminerlere katılmak üzere yaklaşık 10 gündür Antalya'da bulunuyor. Tozan'ın, bu haftayı da Antalya'da geçireceği ve Mahalli İdarelere Hizmet Derneği'nin bugün Kemer'de başlayan seminerine de katılacağı öğrenildi.

banner619
Gündem 23.11.2016, 12:12 23.11.2016, 16:17
2036
10 GÜNDÜR ANTALYA'DA

Antalya'da çeşitli sivil toplum örgütleri tarafından düzenlenen eğitim seminerleri devam ediyor. Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan'ın da eğitim durağı aynı adres oldu. Bir dizi seminerler için geçtiğimiz hafta Antalya'da giden Tozan, bu haftayı da şehirde geçirecek. Özel İdare'nin Genel Sekreterlik koltuğunda oturan Muharrem Tozan'ın yaklaşık 10 gündür Antalya'da 2 ayrı seminer için bulunduğu bilgisi edinildi.

MİHDER'in seminerine katılıyor

Geride kalan haftada özel idare çalışmalarına ilişkin düzenlenen seminerin ardından Tozan'ın yeni haftada Mahalli İdarelere Hizmet Derneği (MİHDER) tarafından 23-27 Kasım tarihleri arasında Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen eğitim seminerine katılacağı bilgisi edinildi. Bugün başlayan seminere, Türkiye genelindeki genel sekreterlerin yanı sıra belediye başkanları, yardımcıları, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri ile birlikte İl Genel Meclisi Başkanı ve üyeleri ile İl Özel İdaresi yetkilileri de davet edildi.

"Rüşvet ve Yolsuzluklarla Mücadele Kanunu anlatılacak"

Dernek tarafından düzenlenen seminerde devlete olan borçlara yönelik getirilen yapılandırma fırsatı, “İhaleye Fesat Karıştırma ve Edimin İfasına Fesat Karıştırma” suçlarının oluşumu ve dikkat edilmesi gereken hususlar ile Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Yargılanması Hakkındaki Kanun Kapsamında Belediye Başkanlarının Yargılanma Usulleri, Rüşvet ve Yolsuzluklarla Mücadele Kanunu gibi konularda eğitimler verilecek.

 

Özel İdare'den açıklama

Öte yandan Genel Sekreter Muharrem Tozan Antalya'da katıldığı eğitim seminerlerine ilişkin İl Özel İdaresi'nden gönderilen açıklamada, “Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından 16-18 Kasım 2016 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen “Su Kalitesinin Korumasında Yerel Yönetimlerin Rolü” konulu toplantıya İl Özel İdaresi adına Genel Sekreter Muharrem Tozan katılmıştır. Ayrıca İç işleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından İl Özel İdareleri Genel Sekreterleri ve Genel Sekreter Yardımcılarına yönelik olarak “ Yerel Yönetim Modülleri ve Farkındalık Eğitimi” konulu toplantı 21-25 Kasım tarihlerinde yapılmakta olup, eğitime İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan katılmaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (18)
Avni 5 yıl önce
Kimseye eyvallahı olmadığı için,işini layığıyla ve olması gerektiği gibi yaptığı için mi zorunuza gidiyor?Veteriner olması yıllardır başarılı bir idareci olduğu gerçeğini değiştirmez.Mühendis vs değil Düzceye ADAM lazım.
Hasan 5 yıl önce
Yorum yaparken açık veriyorsunuz.Derdiniz hizmet değil gelecek korkusu.KELEŞ Vekil olur TOZAN'da daha iyi yerlere gelir.Böyle çalışan, kul hakkı gözeten, doğru bildiğinden şaşmayan özelliklede ahlakı gereği parti gözetmeden hizmet etmeye çalışan dik duruşlu biri sizi çok korkutuyor.Dün partili olduğu halde seçimlerde TOZAN'ı desteklemeyip sırtından vuranlar bu gün onun hak ettiği koltuklarda oturuyor.Ordada dik duruşu ve kimseye peşkeş çekmediği için iftira atıp çığırtkanlık yapanlar buğün de burda aynı endişeyi yaşıyorlar.Ama TOZAN'ın kalbi okadar temiz ki hiçbir zaman koltuk sevdalısı olmamış, doğru bildiğinden şaşmamış ve tek derdi hizmet olmuş ve Allah'ta onun önünü hep açmıştır.Unutmayın TOZAN'ın başkanlığı KELEŞ'ten önce.Bu gün tabiki KELEŞ bacanağının arkasında olacak.Diğerlerinin yanındakiler kim bi bakın.Ya akrabası ya arkadaşı yada ticari ortakları.
Murat 5 yıl önce
Adam Mehmet Keleşin bacanağı, Mehmet Keleşle istemeden yerinden bile kalkamaz. Son zamanda tozanı övenler, Mehmet Keleşin talimatıyla övüyorlar. Adamda bir keramet yok. Düzceliler artık Keleşle akraba olduğu için makam mevki sahibi olanların isimlerini duyunca tüyleri diken diken oluyor.
yusuf 5 yıl önce
düzce il özel idaresi en tembel enağır dönemini yaşıyor . birileri boşuna reklam yapıp gaz vermesin görünen köy kılavuz istemez.
tozan düzce hizmet bekliy 5 yıl önce
bari antalyada düzce özel idarede yapılması gereken yatırımlar hakkında bilgi alırda düzceye proje yatırım konusunda başarılı çalışmalar yapar
Hasan 5 yıl önce
Nedir sizin derdiniz.Adamın günahına giriyorsunuz.Şu Düzce de en temiz siyaset yapan,çalışkan,dürüst ve tarafsız Allah için iş yapan tek bürakrattır.Sizde biliyorsunuz ama çamur at izi kalsın diyorsunuz.
Serdar köse 5 yıl önce
Bir ilin en önemli kurumlarından biri olan İL ÖZEL İDARESİ'ne MÜHENDİS atayacağınız yerde bir VETERİNER'i atarsanız bırakın 10 gnü 10 yıl seminer ve eğitim görse yinede o kafaya bişey girmez....topunuzun canı cehenneme
soner 5 yıl önce
ne biliyosunuz da konuşuyosunuz beyler adamın niye orda ve zorunlu gittiğini biliyomusunuz. bu haberi yapan öncü. hadi bunuda yayınla görelim ne kadar tarafsız basınmışsın bakalım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın