banner851

banner955

10 KASIM REKLAMI TÜYLERİ DİKEN DİKEN ETTİ

Garanti BBVA Bankası, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla bir reklam filmi hazırladı. Anıtkabir’e Düzce toprağı getirmek isteyen bir çocuğun hikâyesinin anlatıldığı film izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

Gündem 08.11.2021, 16:52 09.11.2021, 15:42
17176

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 10 Kasım 1938’de ebediyete intikalinin üzerinden 83 yıl geçti.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü öncesi, Garanti BBVS Bankası #AtamızRahatUyusun sloganlı yüreklere dokunan bir reklam filmi hazırladı.

Filmde Atatürk öldüğünde Düzce’nin il olmadığını öğrenen bir çocuğun Anıtkabir’e Düzce toprağı götürmek istemesi anlatıldı.

Düzce toprağını Anıtkabir’e ulaştırmayı başaran minik çocuğun orada bulunan askere söylediği, ‘Öğretmenimiz söyledi. Atatürk’ün kabrine her ilden toprak konmuş. Ama o zamanlar Düzce il değilmiş. Atamın toprağı eksik olmasın diye getirdim. Atam şimdi rahat uyur değil mi?’ sözleri izleyenlerin tüylerini diken diken etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
Gölyakalı seyfi 1 yıl önce
Çok güzel hazırlanmış Emeği geçen herkese teşekkürler
vatandaş 1 yıl önce
Başkomutanımız MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.
İnkilap ve ilkelerin rehberimizdir.
Atam sen rahat uyu 1 yıl önce
Gözyaşları içinde izledim.
Resul İnan 1 yıl önce
reklamlarda bahsi geçmekle değil, MUSTAFA KEMAL ATATÜRK e yakışır şekilde idare edilip onun gösterdiği hedefe yürüyen nesiller yetiştirmekle övünmek öncelik olmalıdır.
hah işte 1 yıl önce
ak parti de tam onu yapıyor.istikbal göklerdedir demiş.akp en iyi ihaları yapıyor.abd den sonra dünyada ikinci.atatürkçü chp ise sihalardan rahatsızız diye şikayetçi.nerdeeeen nereye.
Yeni Sayımız