banner851

banner614

13 FARKLI ALANDA ÜRETİM

banner619

Düzce Belediyesi şantiyesinde, Destek Hizmetler Müdürlüğü tarafından 13 farklı alanda üretim ve montaj yapıldığı bildirilirken, bu üretimin öz kaynaklarla yapıldığının altı çizildi.

banner846
Gündem 09.10.2019, 18:20 09.10.2019, 18:50
1970
banner844
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün göreve geldiği ilk günden itibaren uyguladığı Mali Disiplin Tedbirlerinin yanı sıra öz kaynakların faydalı değerlendirilmesi konusunda Destek Hizmetler Müdürlüğü çalışmalar yürütüyor. Destek Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde elektronikten mobilyaya, boyamadan kaplama çalışmalarına kadar farklı alanlarda imalat yapılıyor.


Şantiyede bulunan atölyelerde grafik, trafik tabelaları, mobilya, marangoz hizmeti, yol çizgi uygulaması, numarataj ve metal işleme çalışmaları yapılıyor.


Üretilen malzemeler ile ışıklı ışıksız tanıtım ve yönlendirme tabelaları, baskı, araç kaplama, afiş çalışmaları, trafik ve sokak tabelaları, yapı numarataj uygulamaları, yol çizgi boya ve uygulamaları, çalışma alanlarında trafik akış güvenliği sağlama, ferforje, paslanmaz, metal korkuluk ve yaya köprüleri imalatı, döküm ve plastik duba montajları, araç ve yapı boyama işlemleri, özel ebatlar ve modellerde kapalı alan mobilya üretimleri, kent mobilya üretimi (kameriye, dekoratif çöp kutusu, bank, çiçeklik, korkuluk vb.) belediye personeli ile vatandaşların hizmetine sunuluyor.

Aynı zamanda Destek Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde mahalle muhtarlarından gelen talepler de değerlendirilerek mahallelerde ihtiyaç duyulan araç gereçlerin temini konusunda çözüm odaklı çalışmalar yapılarak vatandaşların memnuniyeti sağlanıyor.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (4)
Fikret 2 yıl önce
Bu isler yillardir yapiliyordu ancak yuklenici firmaya yaptiriliyordu 100Tl lik isi 1.000Tl ye yaptiriyorlardi Sayin baskanimizi kutluyorum saygilar
Ahmet 2 yıl önce
Bu işler yıllardır yapılıyor, sanki yeni yönetimin icraatıymış gibi pazarlanmasın
Bşkn 2 yıl önce
Sayın Bakanımıza bu ciddi çalışmaları nedeniyle ben ve dostlarım adına teşekkür ediyorum.saygilar hürmetler,..
.... 2 yıl önce
Yıllardan beri yapılan ışi yapılıyormuş gibi göstermek ne alaka bunların alımi16 yıldır var olan makinalar