banner851

banner955

15 YILDIR DÜZCE’Yİ YAZIYORUZ…

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Manşet Gazetesi’nin 15. Yılı münasebetiyle bir mesaj göndererek yönetici ve çalışanlarını kutladı.

Gündem 25.09.2021, 20:00
260
15 YILDIR DÜZCE’Yİ YAZIYORUZ…

Yayın hayatına başladığı günden bu yana Düzce basınına yeni bir soluk getiren; ilkeli, objektif ve vatandaşlık odaklı habercilik anlayışıyla basının önemli temsilcilerinden biri haline gelen Düzce Manşet Gazetesi 15. yılını kutluyor.

2018 yılından bu yana Türkseven Şirketler Grubu bünyesindeki Öncü Medya çatısı altında Düzce’nin ve Düzceli’nin sesi olan Manşet, son bir yıldır da renkli sayfaları ve çeşitlenen içeriğiyle okurlarıyla bulaşmaya devam ediyor.

REKTÖR ÇAKAR’DAN KUTLAMA MESAJI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Manşet Gazetesi’nin 15. Yılı münasebetiyle bir mesaj göndererek yönetici ve çalışanlarını kutladı. Prof. Çakar mesajında, “Düzce Manşet Gazetesi’nin değerli yöneticileri ve çalışanları, Düzce Manşet Gazetesi’nin kuruluş yıldönümünü kutlar, başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim.” İfadelerine yer verdi. Öte yandan Düzce Üniversitesi’nin resmi sosyal medya hesaplarında da Manşet’in 15. yılı için kutlama mesajları paylaşıldı.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız