banner614

18 İSİM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!

banner619

Osmanlı Torunları Yardımlaşma, Dayanışma, Koruma ve Geliştirme Derneği Başkanı İsa Üçüncü, aralarında gazeteciler, anayasa mahkemesi başkanı ve üyeleri ile siyasi parti liderlerinin olduğu 18 isim hakkında suç duyurusunda bulundu. 18 isme “düşmanla işbirliği yapmak” ve “terör örgütü propagandası yapmak” gibi iddialarda bulunan Üçüncü, “Vatan hainliğine göz yumamazdık” dedi.

Gündem 10.03.2016, 10:48
3564
18 İSİM HAKKINDA SUÇ DUYURUSU!
banner785

 Osmanlı Torunları Yardımlaşma, Dayanışma, Koruma ve Geliştirme Derneği adına Dernek Başkanı İsa Üçüncü “Devletin birliğini ve ülke bütünlüğünü bozmak, düşmanla işbirliği yapmak, devlete karşı savaşa tahrik, anayasayı ihlal, hükümete karşı suç, Türkiye cumhuriyetine karşı silahlı insan suçları, terör örgütü propagandası yapmak ve bu suçlara dolaylı iştirak ve yardım” iddiasıyla, 18 isim hakkında suç duyurusunda bulundu.

VATAN HAİNLİĞİNE GÖZ YUMAMAYIZ!

Düzce Adliyesi’ne başvuran Dernek başkanı İsa Üçüncü, Sosyal Paylaşım Sitesine yüklediği videoda şu görüşlere yer verdi: “Biz her Osmanlı torununun yapması gerektiği gibi haklarımızı hukuki olarak aramaktayız. Arayışımıza da devam edeceğiz. Vatan hainliğine göz yumamayız. Dernek olarak tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya çağırıyoruz.  Adalet içinde adalet arıyoruz.”

Osmanlı Torunları Yardımlaşma Dayanışma Koruma ve Geliştirme Derneği’nin suç duyurusunda bulunduğu 18 isim şöyle: Gazeteci Can Dündar ve Erdem Gül, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Anayasa Mahkemesi üyeleri Recep Kömürcü, Hasan Tahsin Gökçen, Mehmet Emin Kuz, Erdal Tercan, Muammer Topal, Engin Yıldırım, Burhan Üstün, Alpaslan Altan, Celal Mümtaz Akıncı, Serruh Kaleli, Osman Paksüt, HDP Eş başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu.

Haber;S.KAŞKIR

Yorumlar (52)
Mazlum 5 yıl önce
Bu paralel paralel diyen Başkanınız ve Başkanlarınız ile paralel paralel, fetö fetö (fetö Sözde Fethullahcı Terör Örgütü diye uydurma) diyerek yola devam edin. Dünyanın bütün istihbarat teşkilatları bu paralel dediğiniz insanları senelerce araştırmış takip etmiş. Bunlar tehlikeli değil demiş. Bırakın artik kardeşçe yaşayalım. İftiralarla Yalanlarla Siyasietçilerin siyasi ihtiraslarının yanında olmayın. Güçlü ve GÜÇLÜ'nün değil HAKK'ın yanında olmak lazım. Her eleştiri yapanları da Vatan haini CHP'li Bilmem Neci! yapmayın. "Keser döner sap döner, Gün gelir Hesap Döner". Allaha emanet olun.
lisa 5 yıl önce
Osmanlı nın kaçıncı kuşak torunu bu ?
Mazlum 5 yıl önce
Her şeyin ilacı sevgi.
mazlum 5 yıl önce
Yarım kaldı... Bütün partilerdeki milletvekillerinin çocukları ( Bütün milletvekilleri değil partilerdeki geç bazı milletvekilleri. Ak Parti dahil) paralel ve fetö dediğiniz Camianın(Cemaatin) Okullarında okudu. Lütfen artık normale dönelim. Yarın her şey geç olmadan. Belki de her şeyin ilacı sevgi ve hoşgörüdür...
apo 5 yıl önce
Osmanlının hangi döneminin torunu oluyorsunuz?
Mesut sallini 5 yıl önce
Yönetici arkadaş İsa üçüncü nün aleyhinin deki mesajları yayınlıyorsun lehine olmayanı niye yayınlamıyorsun İsa üçüncü nün yaptıklarının birini bile yapan varmı düzcede varsa çıksın karşısına Ada'm Düzce için uğraşıyor gelecek neslimiz için uğraşıyor sen kimin tarafındasın yönetici kardeşşşşşş söylede bizde safımızı bilelim Ada'm resmen Rus ruletine davet ediyor herkesi sıkıntı s olan çıksın karşısına yeri belli yurdu belli
AYM 5 yıl önce
Kesin AYM ile AVM yi karıştırdı. Sorun bakalım ne diyecek.
ÇOK BİLİYORSAN 5 yıl önce
ÇOK ŞİKAYETİ BİLİYORSAN ŞEHRE PKK LILARIN YIĞINAK YAPMASINA GÖZ YUMAN LARIDA ŞİKAYET ETSENE.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
13°
kapalı