banner851

banner614

"18 TEMMUZ STADI ŞIRALIK TESİSLERİ'NE TAŞINACAK"

banner619

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bir dizi programa katılmak üzere Düzce'ye geldi. Kasapoğlu, Düzce Valisi Zülkif Dağlı'yı makamında ziyaret etti. Kasapoğlu Şıralık Spor Tesisi'ni ziyareti sırasında, 18 Temmuz Şehir Stadyumu'nu bu alana taşıyarak Şıralık Spor Tesisi'ni daha modern bir hale getireceklerini açıkladı.

banner846
Gündem 09.01.2020, 15:07 09.01.2020, 20:40
3387
banner844
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce programı kapsamında ilk olarak Düzce Valiliği’ni ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu’nu Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, AK Parti ve MHP il başkanları, partililer ile daire amirleri karşıladı.Düzce Valiliği protokol hatıra defterini imzalayan Bakan Kasapoğlu daha sonra Düzce Valiliği makamına geçerek vali ve protokol üyeleri ile görüştü. Bakan Kasapoğlu’na Düzce Valisi tarafından hediyeler verildi. Bakan Kasapoğlu'nun bir sonraki durağı Düzce Belediyesi Kültür Merkezi oldu. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından bina girişinde karşılanan Bakan Kasapoğlu ardından buradaki başkanlık makamına geçerek, Düzce'de belediye eliyle yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.Kasapoğlu gün boyunca Şıralık Mahallesi’nde bulunan spor tesislerini ile stadyumda incelemeler yaptı. Burada önemli açıklamalarda bulunan Kasapoğlu, 18 Temmuz Şehir Stadyumu'nu bu alana taşıyarak Şıralık Spor Tesisi'ni daha modern bir hale getireceklerini açıkladı.

Ardından Kiremitocağı Mahallesi’nde bulunan gençlik merkezinde gençlerle bir araya geldi. Daha sonra AK Parti İl Danışma toplantısına katılacak.


Yorumlar (10)
Şahin 1 yıl önce
İnanmayın bunlara,la fontane den masallar
Gökhan 1 yıl önce
Yapmayın deprem sonrası tek hatıra stadımız kaldı eski Düzceden ama birilerin rantı varsa yapacak birşey yok çünkü siz halkı dinlemessiniz.
Abdullah kurt 1 yıl önce
Gelen giden bütün siyasetçilerin söz verdigi yeni stadyumdan tık yok. 15 bin kişilik ve akpartiye hiç oy vermeyen yerlere stat yaptınız düzcenin stadınıda yapın artık. Yoksa Düzce çantada keklik olmaktan biraz bıkmaya başladı.
Muhtar 1 yıl önce
Şıralık yetersiz plur, büyümek mı istiyorsunuz,? Kucülmekmi,?
McCarthy 1 yıl önce
Çakırlara stadyum yıllar önce yapılacaktı. hatta tarlaya kireçte dökmüşlerdi. Şıralığa mı kaydı şimdi. 2 sene sonra da kalıcı konutlar bölgesine kayar. 2023 te de gölyaka sapağına. inan düzcem inan.
//// 1 yıl önce
terminalin oraya yapılacak..
cash81 1 yıl önce
yavaş yavaş taşıyın birden taşırsanız beliniz ağrır
şehrin içi boşaldı 1 yıl önce
stadyum yerinde kalsın barı oda giderse bu şehrin içi tamamen boşaltılmış olur
HAYIRLISI, BAKALIM 1 yıl önce
İNŞALLAH DÜZCEYE ELİ DOLU GELMİŞTİR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21°
kapalı