banner851

banner955

181. MÜŞTERİYE HEDİYE VERİLDİ

Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), 181’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Düzce PTT Başmüdürü Murat Kanoğlu, Müdür Yardımcısı Özlem Demirayak ve başmüdürlük personeli Düzce Valisi Cevdet Atay’ı ziyaret etti. Öte yandan 181. kuruluş yıldönümü dolayısıyla PTT’nin İstanbul Caddesi’nde bulunan şubesine gelen günün 181. Müşterisine de günün anlamına binaen hediye verildi.

Gündem 22.10.2021, 15:55
395
181. MÜŞTERİYE HEDİYE VERİLDİ

Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan ve Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), 181’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla  Düzce PTT Başmüdürü Murat Kanoğlu, Müdür Yardımcısı Özlem Demirayak ve başmüdürlük personeli Düzce Valisi Cevdet Atay’ı ziyaret etti. Vali Atay, PTT’nin Türkiye Cumhuriyeti’nin önemli kurumlarından biri olduğunu söyleyerek 181. Kuruluş yıl dönümünü tebrik etti. Programın sonunda PTT çalışanlara Vali Atay’a hediye takdim ederken hatıra fotoğrafı da çekildi.

Öte yandan 181. kuruluş yıldönümü dolayısıyla PTT’nin İstanbul Caddesi’nde bulunan şubesine gelen günün 181. müşterisine de günün anlamına binaen Başmüdür Murat Kanoğlu tarafından hediye verildi.

Konuyla ilgili PTT Düzce Başmüdürlüğü’nden yayımlanan basın bildirisi şöyle:

“Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı hizmet veren, ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) Ailesi olarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veriyor, 181 yıldır yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz.

İnovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşme temelinde büyük bir değişim ve dönüşüm vizyonuna imza atarak, içinde bulunduğumuz teknoloji çağındaki gelişmeleri başarılı bir şekilde ürün ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Dünün tecrübesini günün teknolojisiyle birleştirerek tüm faaliyet alanlarımızda akılcı, kalıcı ve kaliteli hizmet anlayışımızla daima daha iyiyi ve daha ileriyi hedefliyoruz.

Dünyadaki dijital değişim ve dönüşümün hızına yetişmek amacıyla, iki asra yaklaşan tecrübemizi yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, bir dünya markası olma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. Aynı zamanda sportif faaliyetlere destek veriyor, sosyal ve kültürel hayatın gelişmesine katkı sağlıyoruz.

Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin daha iyi anlaşıldığı pandemi döneminde de çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek, tıpkı dün olduğu gibi bugün de müşterilerimizin en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Salgının yayılmaya başladığı günden itibaren, toplum sağlığının korunması için alınan tedbirlere uyarak, tüm çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımız ile Türkiye’nin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırma gayesini birleştiren bir yol haritası çiziyoruz.

Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığı göreviyle ülkemizi uluslararası platformlarda temsil eden, güçlü ve karar alıcı konumunu bir adım öteye taşıyan PTT olarak, beş yıllık görev süremizde adil ve etkili yönetim anlayışımızla uluslararası alanda ülkemizi temsil etmenin ve ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olarak, 2023 hedefleri doğrultusunda her geçen gün gelişiyor ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunan bir yaklaşım ve yeni atılımlar ile geleceğe istikrarlı bir şekilde yürümeyi hedefliyoruz.”  

Öncü Haber Merkezi

banner844
Yorumlar (1)
Teoman Haldun 1 yıl önce
Başbakanın yanında komiklik yapan bir GENEL MÜDÜRÜ bile oldu. Koltuk makam yandaş rant...
Hala ayakta...
Yeni Sayımız