banner851

banner614

19 MAYIS ŞÖLEN HAVASINDA KUTLANACAK

banner619

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın stadyumlarda kutlanıp kutlanmayacağı tartışması sürerken, Vali Vasip Şahin Düzce’de bayramın şenlik havasında kutlanacağını söyleyerek, “ halkın daha çok katılacağı bir bayram olacak.” Dedi.

banner846
Gündem 18.05.2012, 13:00
117
19 MAYIS ŞÖLEN HAVASINDA KUTLANACAK
banner844

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı  Ankara dışında diğer illerde stadyumlarda kutlanmayacak. Ancak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları stadyumlarda yapılınca, 19 Mayıs’ın nerelerde kutlanacağı merak edilmeye başlandı.  Düzce’de bayram kutlamasıyla ilgili son noktayı Vali Vasip Şahin koydu. Bu yıl 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın şenlik ve festival havasında kutlanacağını dile getiren Şahin, halkın daha çok katılacağı bir bayram olacağının da altını çizdi.
Vali Şahin, “ 19 Mayıs hafta olarak kutlanmaya başladı. Biz şölen, şenlik ve festival anlayışı ile bundan sonra da böyle devam edecek bir organizasyon yaptık. Biz halkımızın daha çok katılacağı bir kutlama programı hazırladık. Bu yıl yönetmeliklerde yapılan düzenlemelerle hükümette bunu öngördü. Bu şekilde haftanın kutlanmasını istedi. Dolayısıyla biz halkımızı daha çok faaliyetlerin ve bayramların içerisinde görmeyi arzuluyoruz.” Dedi.

Yorumlar (0)