banner851

banner955

2. ABDÜLHAMİT ANLATILDI

Üniversite öğrencileri, Cedidiye Camii önünde Cuma Namazı’ndan çıkan vatandaşlara Sultan 2. Abdülhamid Han’ı anlattı. Sergi ve slayt sunumla gerçekleşen etkinlikte vatandaşlara sıcak salep de ikram edildi.

Gündem 16.02.2018, 15:04 16.02.2018, 17:18
520

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi tarafından Osmanlı İmparatorluğu'nun 34. padişahı ve 113. İslam halifesi II. Abdülhamit Han'ın vefatının 100. yıldönümü münasebetiyle gerçekleştirilen anma programları devam ediyor. Düzce Üniversitesi Tarih Bölümü öğrencilerinin de katkısıyla Sultan 2. Abdülhamid Han’ı anmak için dün Cedidiye Camii önünde sergi açıldı. Cuma namazı sonrası sergiye katılanlara slayt sunumu da yapılan etkinlikte daha sonra sıcak salep ikramında bulunuldu.

Sergide Sultan 2. Abdülhamit Han’ın anlatıldığı slayt, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. 4 gün sürecek olan anma günü daha sonra her gün bir okulda gerçekleştirilecek ve öğrencilere 2. Abdülhamit anlatılacak.
Haber: H. GÜRSOY

Yorumlar (3)
nsm 5 yıl önce
onun zamaninda osmanli'nin ne kadar toprak kaybettigini de anlatmislar mi? donanmayi cürümeye terkedip yok ettigini söylemisler mi? meclis denilen seyi acip daha toplanmadan ithat pasayi sürgüne gönderdigini izah etmisler mi? yahu bunlar ne icti acaba da bu kadar siyirmislar her seyi?
SÜLEYMAN METE 5 yıl önce
PETROPOLİTİK (HİKMET ULUĞBAY)
Şükürler olsun 5 yıl önce
Hele şükür
17
kapalı