banner851

banner614

2 GÜNDE 2 BİN SAĞLIK ÇALIŞANI AŞILANDI

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumunca analizleri tamamlandıktan sonra "Acil Kullanım Onayı" verilen CoronaVac aşısı, bugün de Düzce’de ki sağlık çalışanlarına uygulanmaya devam edildi. Dün bin sağlık çalışanı aşılanırken, bugün rakamın iki bine çıktığı öğrenildi.

banner619
Gündem 15.01.2021, 15:30 04.02.2021, 16:25
1819
2 GÜNDE 2 BİN SAĞLIK ÇALIŞANI AŞILANDI

Koronavirüs salgını ile mücadelede en ön cephede mücadele eden sağlık çalışanlarına aşı uygulaması devam ediyor. Dün sağlık çalışanlarına yönelik başlatılan aşılama çalışmaları, Düzce Atatürk Devlet ve Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanelerinde bugün de devam etti.

Sadece, Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde dün, bin sağlık çalışanı aşılandı. Bugün yapılan aşılarla bu rakamın 2 bine çıktığı öğrenildi.

Düzce genelinde görev yapan 5 bin sağlık çalışanı bulunurken, aşılama çalışmalarının kademeli olarak devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
HUSUSİ 9 ay önce
MEMUR MAASI YETMİYORSA İSTİFA EDİP ASKERİ ÜCRETLE BAŞKA YERDE CALISSIN MEMUR ARKADAŞLAR O ZAMAN ALIM GÜÇÜ YÜKSELİR VE RAHAT YASARLARR..ŞAKA GİBİİ5 BİN MAAŞ YETMİYORMUŞ BU ÜLKEDE ASKERİ ÜCRET NE KADAR HABERLERİ YOK HERALDE ...
HULUSİ 9 ay önce
BOŞ YAPMA GEL SEN ÇALIŞ KORONALI HASTALARI KUCAKLAYARAK