banner851

banner614

2 KİLOMETRE ARAÇ KUYRUĞU OLUŞTU

banner619

Düzce-Bahçeşehir Bağlantı Yolu’nun Zahid Kevseri Bulvarı’na bağlandığı noktada başlatılan bakım çalışması nedeniyle trafik durma noktasına geldi. Soğancı Kavşağı’ndan Kervan mevkiine kadar 2 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Trafikte hareketsiz kalan vatandaşlar çalışmanın hafta içi yapılmasından yakındı.

banner846
Gündem 03.11.2020, 19:28 03.11.2020, 19:37
8474
banner844

Düzce trafiğinin en yoğun olduğu noktalardan olan Düzce-Bahçeşehir Bağlantı Yolu’nun Zahid Kevseri Bulvarı’na bağlandığı noktada Düzce Belediyesi ve karayolları ekipleri tarafından başlatılan asfalt yenileme çalışmaları trafiği olumsuz etkilemeye devam ediyor.

Sabahın erken saatlerinde kapatılan yol nedeniyle D-100 karayoluna yönlendirilen araçlar, normal zamanlarda bile yoğun olan Çoban Kavşağı’nda trafiği kilitlendi. Oluşan uzun araç kuyrukları nedeniyle işine gitmek isterken yolda kalan vatandaşlar duruma isyan etti.

Akşam saatlerinde ise Soğancı Kavşağı ile Kervan mevkii arasında trafik durma noktasına geldi. Oluşan yoğunluk nedeniyle 2 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. İşinden çıkıp evine gitmeye çalışan ancak yoğunluk nedeniyle araçlarıyla oldukları noktaya saplanıp kalan vatandaşlar söz konusu çalışmanın hafta içi yapılması nedeniyle belediyeye sitem etti.

Yorumlar (21)
matmazel Nuriş 7 ay önce
belediyeden çobana çıkmak zaten 45 dk..Çoban olmuş 8 bilinmeyenli denklem..Bu belediyecilik güzel işmiş.Kafana göre çalışıyosun..ister beğensinler ister beğenmesinler.Başkan olacam bende..bağımsıza oy da vermezler.İlla süründürecek bi a partisi olması lazım.
Düzceliyim kardeşim 7 ay önce
Basiretsiz başkan.
Sendende bu bekkenirdi.
derelitütüncü mah 7 ay önce
öncü haber dereli tütüncü cumhuriyet mahallesindeki fabrikalarıda haber yapsanıza millet zehir kokluo mahalle is yerleşim yeri içinde ne işi var bu fabrikaların taşısınlar organizede yer versinler
Düzceli 7 ay önce
Belediyenin önünden Çobana 47 dakikada gitti belediye otobüsü, hem insanlara yazık, hem de akaryakıt savurganlığı. Düzce nin alışılagelmiş klasik sorunları
Dereli tütüncü sakini 7 ay önce
Başımız oldu davul davul yaptığınız iş iş değil zaten sokaktan E-5 den gidermiş gibi gidiliyordu şimdi maşAllah herkes mahalle arasında jet hızıyla geçiyor biran önce bu sorun çözülsün arkadaşım ne uykumuz kaldı ne bir şey !!
ULAŞIM 7 ay önce
tek kelimeyle berbat tek kelimeyle zulüm
DEVLET 7 ay önce
sabah kalıcı konutlardan merkeze işimize 55 dakikada zor gelebildik. bu nasıl bir sorumsuzluk, bunca pandemi tatilleri geçti yapılmadı şimdi trafik allak bullak. bari kavşaklarda mesai saatlerinde polis bulunup trafiği kontrol edse.
eğitim şart 7 ay önce
yeşiltepe güzelbahçe 9.bölge ne işi var çobanda.Siz girişi çıkışı yığdınız Çobana..Gözünüzdemi kör oldu..İstifa edin gidin lütfen..Senin şöförlerin para kazanacak diye resmen çile çekiyoruz.Yarım saatte Ereğli yoluna giremedik.Akçakoca minübüsleri niye girmiyor kervandan..Sizin eğitime ihtiyacınız var.Belediye için yeterli değilsiniz güzergah belirleyen yetersizler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26°
hafif yağmur