banner851

banner955

2 KİŞİ YARALANDI

Kadıoğlu Köyü’nde tarladan eşiyle birlikte eve döndüğü esnada köy içerisinde bulunan köprünün üzerinden geçerken direksiyon hakimiyetini kaybeden Hasan A., patpat diye tabir edilen tarım aracı ve eşiyle birlikte kanala devrildi. Kazada yaralanan çift tedavi altına alındı.

Gündem 01.08.2022, 19:30 02.08.2022, 14:55
3708
banner986

Kaza 1 Ağustos günü akşam saatlerinde merkeze bağlı Kadıoğlu Köyü’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre tarladaki işlerini tamamlayıp Patpat diye tabir edilen tarım aracıyla, Hasan A. ve eşi eve gitmek üzere yola çıktı.

Köy içerisinde anayolda bulunan ve dar olduğu iddia edilen kanalın üzerindeki köprüden geçerken direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü Hasan A., Patpat ve eşiyle birlikte üzerinden geçtiği kanala devrildi.

KAZADA KÖY MUHTARININ İHMALİ OLDUĞU İDDİA EDİLDİ

Köy sakinleri tarafından, Köy Muhtarı Ömer K., köylüler tarafından para toplanarak, kanalın genişletilmesi için alınan boruları akrabasına verdiği iddia edildi. Kanal üzerinde bulunan köprünün çok dar olmasından dolayı bu tür kazaların sıklıkla yaşandığını dile getiren köylüler, bir an önce bu soruna bir çözüm bulunmasını istiyor.

YARALANAN ÇİFT TEDAVİ ALTINA ALINDI

Öte yandan kazada yaralanan sürücü Hasan A. ve eşi Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Hasan A.nın eşinin kaburgalarında kırıklar tespit edilirken, hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

banner844
Yorumlar (9)
Çay varmı 2 hafta önce
Bütün hizmetler haberlerden sonra yapılıyor 2 aya kalmaz yollar yama olur
Gözlemci 2 hafta önce
Ya bu ise yaramaz muhtarın canakciligini yapanlar bu köylü salak degil herseyin farkında siz dediğinze once kendiniz inanın bu boş isleri bırakın hepinizi Allaha havale ediyorum laf çok ama icraat yokkkk!!!!
Utku 2 hafta önce
Boruyu falan bilmem kaza yapan yaralanan yengemiz yoldaki çukur sebebiyle kaza meydana geldi muhtar gözlükçü de çalışıyormuş o çukuru göremiyorsa çalıştığı yerden gözlük alsın parasını ben veririm ayıp denen bişey var 2 aya kalmaz yoldaki çukurları kapatır şimdi iş işten geçtikten sonra utanmadan haber yapanı arıyormuş birde
İlk insanlar 2 hafta önce
Muhtar senin o millete verdiğin gözlüklerle yaptığın sahtekarlıgı herkez daha iyi görür oldu.köyü birbirine düşman ettin.bu millet seni nasıl muhtar yaptıysa indirmesinide bilir…
Sakinol şampiyon 2 hafta önce
O boru yıllardır öyle dsi gelip yapsın muhtarmı uğraşacak , akrabasına verdiği iddaa edilen boru herkesin ağzında o borunun nereden nasıl geldiğinin resmi bir evrağını asta hepimiz görelim, hatta bütün verdiğin dilekçeleri asta kaveye bi görelim bütün köy aydınlansın seçimde şeffaf olacağını söylüyordun hiç bi şeffaflık göremedik daha, herşey gizli dönüyor köyde . Bütün köy şüpheli bakıyor her yaptığına Kimse salakk değil
Lada 2 hafta önce
Bu resimi çekende borunun resmini çeken kişide şöyle oturup bir düşünsün bakalım!! Ben bunları yapıyorum ama bütün bunları gören bir Allah var acaba bu yaptıklarımın bedelini bana ödetirmi.!! Sevdiklerimden çıkarırmı diye gün ola harman ola... Biliniyorsun merak etme!!!!! Beş para etmezsin.
Mucize 2 hafta önce
Kıllar imana geldi siz şemşiye altına giriyorsunuz galiba Allah görmesin diye sizi hiç görmedi
Kahraman 2 hafta önce
Bu kaza 1 ağustosta gerçekleşmedi bunu sizi söyleyem vadadaş gelip bana söylesin ayrıca köylü su parasını zor veririyor boru parasımı vermiş
abc 2 hafta önce
evet haber doğru
muhtar ayrımcılık yapıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık