banner851

banner955

2 ŞİRKETİN BAŞINDAKİLER DEĞİŞTİ

Düzce Belediyesi’nde şirketlerin yönetiminde bir kez daha revizyon düğmesine basıldı. Düzce Belediyesi iştiraki, Bahçeşehir A.Ş.’nin başına Hüdaver Gösterişli getirilirken, başkan yardımcısı ise Av. Recep Albayrak oldu. Düzce Bahçeşehir A.Ş.’nin dümenindeki Gönül Ekiz Asuk ile yardımcısı Yaşar Özdemir ise Ulaşım A.Ş.’nin yönetimine kaydırıldı.

Gündem 12.08.2022, 16:40 29.08.2022, 13:32
6938
banner1032

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, kurumun daha verimli çalışması amacıyla bir kez daha yönetim kadrosunda değişikliğe gitti. Performansından memnun olmadığı ya da görevi bırakmak isteyenlerle yolları ayıran ya da farklı görevlere atayan Özlü, şirket yönetimlerinde yine değişim rüzgarları estirdi.

Son olarak 2022 mart ayında yapılan genel kurul toplantısında yeni yönetimleri belli olan Ulaşım A.Ş. ile Bahçeşehir A.Ş.’nin tepesindeki isimler değişti. Düzce Beltur A.Ş.’nin Başkanı olan Hüdaver Gösterişli, Bahçeşehir A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanı oldu. Başkan Özlü’nün oluruyla yardımcılığını ise Av. Recep Albayrak üstlendi. Beltur A.Ş. yönetiminde iken mart 2022’de Bahçeşehir A.Ş.’nin yönetim kurulu başkanlığı görevine getirilen AK Parti eski İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Ekiz Asuk da revizyon kapsamına girdi. Asuk, Ulaşım A.Ş.’nin başına getirildi. Yanında Yardımcısı Yaşar Özdemir’i de götürdü. Özdemir Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı oldu.

Öte yandan Beltur’a şimdilik yeni yönetim kurulu başkanı seçilmedi. Beltur A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini aynı zamanda Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün yardımcısı olan Cengiz Tuncer yürütüyor.

  

banner844
Yorumlar (5)
Muro 2 ay önce
Bu Yaşar denilen şahsın niteliği özelliği nedir. Eskiden bir avukata şöförlük yapıyordu yöneticilikle alakası nedir.
Hahaha!!! 2 ay önce
Şöför Yaşar’dan yönetici yaşara kim atıyo bunları. Neye göre atıyo arkadaş.!!!
Ahmet hakan 2 ay önce
Tekbir soru yaşar oglunu işe sokdumu
KURTAR 2 ay önce
YANDI MEMLEKET
cash81 2 ay önce
az kaldı faruk seni ve ekibini ilk secimde sutlayacaz
14
parçalı bulutlu