banner851

banner614

20 BİN TL DAHA ÖDENDİ

banner619

  Kızılay Düzce Şubesi’nde bir müddet önce yaşanan zimmet olayında sona geliniyor. Düzce’de yüzyıllık geçmişe sahip yardım kuruluşu olan Kızılay’da görev yapan İ.Esen’in Kızılay’ı zarara uğrattığı ve zimmetine para geçirmesinin kamuoyuna yansımasının ard

banner846
Gündem 30.07.2014, 18:32
307
20 BİN TL DAHA ÖDENDİ
banner844

 

Kızılay Düzce Şubesi’nde bir müddet önce yaşanan zimmet olayında sona geliniyor. Düzce’de yüzyıllık geçmişe sahip yardım kuruluşu olan Kızılay’da görev yapan İ.Esen’in Kızılay’ı zarara uğrattığı ve zimmetine para geçirmesinin kamuoyuna yansımasının ardından açılan soruşturmada müfettiş raporunu verdi.

 

Edinilen bilgilere göre konuyla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunulmadığı ve İ.Esen’den 20 Bin TL daha tahsil edildiği öğrenildi.

 

Hatırlanacağı üzere Kızılay Düzce Şubesi’nde meydana gelen bu olay Düzce gündemine bomba gibi düşmüş ve yönetim kurulunda görevli olan İGM üyesi Cahit Aydın’ın istifa etmişti.Aydın, 25 Haziran 2014 tarihinde yaptığı yazılı açıklamada olayın savcılığa intikal ettirilmesini ve yönetim kurulunun da istifa etmesi gerektiğini belirtmişti.

 

HABER; E. TAYHAN

Yorumlar (0)
24°
kapalı