banner851

banner614

23 NİSAN BELEDİYE BAŞKANI

banner619

23 Nisan Bayramı için Belediye Başkanlığı koltuğuna Azmimilli İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencisi Neşe Saldık oturdu. Temsili Başkan Saldık bir şehirde ilk olarak kültürel ve sportif tesislerin yapılmasının şart olduğunu belirtti.

banner846
Gündem 20.04.2012, 12:50
319
23 NİSAN BELEDİYE BAŞKANI
banner844

Yatırım projelerinin buna göre hazırlanması gerektiğini ifade eden Neşe Saldık , “ Bir şehrin geleceğinin gençler ve çocuklar üzerine kurulması gerektiği unutulmamalıdır. Bunun için de spor merkezleri yapılmalı, yeşil alanların ve parkların sayıları artırılmalıdır. Park alanlarında da özellikle çocukların yararlanabileceği oyun grupları olmalıdır.’ Dedi.

Başkan Neşe Saldık, makamında çeşitli birim müdürlerini telefonla arayarak çalışmalar hakkında bilgi aldı. Saldık özellikle Zabıta müdüründen trafik ve park düzenlemelerini yapmalarını istedi. Belediye Başkanlığı makamını temsili başkana teslim eden Belediye Başkanı İsmail Bayram da Neşe Saldık’ın projelerinin önemine değindi.

Ercan da koltuğunu verdi

Bir devir teslim de Konuralp Belediyesi’ndeydi. Konuralp İlköğretim Okulu 7 sınıf öğrencisi Elda Güldanış, Yusuf Ercan’dan başkanlık görevini aldı. 

Yorumlar (0)